Saç Ekimi İçerikleri

AKL Klinik Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları

Akl Klinik, kozmetik estetik ve saç ekimi alanında, en son tıbbi teknolojiyi kullanan uzman bir cerrah ekibi ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren bir tıbbi tesistir. Akl Klinik’te kişiye özel ve en uygun hizmet stratejisi uygulanmaktadır. Dış güzelliği ve iç huzuru için bir dokunuş arayan tüm ziyaretçiler için koşulsuz hasta memnuniyeti standartlarına uygun hizmet verilmektedir. Değerli müşterileri için dünyanın dört bir yanından en son gelişmeleri takip etmekte ve her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadırlar. Sağlığın her şeyden daha önemli olduğunu anlayan deneyimli bir kadro tarafından desteklenmektedirler.

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri? Haberimizi Okumak İçin Tıklayın!

Tüm Saç Ekim Merkezlerinin Detaylı Fiyatlarını Öğrenmek İçin Haberimize Tıklayın!

Klinik ile İlgili Sık Sorulan Sorular

AKL Klinik hakkında sıklıkla sorulan sorular aşağıdaki gibidir.

  • Saç analizi ücretsiz mi: Evet
  • İşlemin gerçekleştiği yer: Klinik
  • Klinik güvenilir mi: Evet
  • Uygulanan Teknikler: FUE ve DHI
  • Saç Ekim Sonuçları Yoğunluğu: %88 ve üzeri
  • En Çok Talep Edilen Ülkeler: Türkiye, Fransa
  • Genel Memnuniyet: %84 ve üzeri, kısmen başarılı
  • Greft Sayısı ve Yoğunluk: Maksimum greft

AKL Klinik Saç Ekim Merkezi Tavsiyeleri ve Şikayetleri

Aşağıda AKL Klinik ile ilgili bazı hasta yorumlarına yer verilmiştir. Klinik ile ilgili az sayıda olumsuz yorum bulunurken, yorumların çoğu olumludur. Klinik hakkında yapılan toplam yorum sayısı yüksektir. AKL Klinik ile ilgili yorumların/şikayetlerin hepsine Google Yorumlar, www.doktortakvimi.com ve www.sikayetvar.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Olumlu Yorum:

Olumsuz Yorum:

AKL Klinik Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Saç ekim işlemleri hastadan hastaya farklılık gösteren işlemlerdir. Dolayısıyla her saç ekimi işleminin belirli bir fiyatı yoktur. Eğer saç yoğunluğunuz oldukça az ise ekim fiyatı daha fazla olacaktır. Ortalama ekim fiyatları ise 3000 ile 17000 TL arasında değişmektedir.

AKL Klinik Saç Ekim Merkezi Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları

Aşağıda AKL Klinik tarafından gerçekleştirilen bazı saç ekim operasyonlarının sonuçlarını görebilirsiniz. Daha fazla örnek için lütfen klinik ile iletişime geçiniz.

AKL Klinik Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden AKL Klinik ulaşabilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/aklklinik/

Website: https://www.aklpoliklinik.com/

E-posta: info@aklpoliklinik.com

Telefon 1: +90 (216) 334 82 82

Whatsapp: +90 (216) 334 82 82

Bu yazı tavsiye vermek amacı ile yazılan bir yazı değildir. Her kişinin ameliyat öncesi detaylı araştırma yapması gerekmektedir. Yazılar hakkında bilgi almak, şikayet, öneri ve tavsiyeler için mail ile iletişime geçmenizi rica ederiz. İletişim için yazar@sacektirmefiyatlari.com mail adresiyle iletişime geçin. Sizlere en kısa zamanda dönüş sağlayacağız.

Bir önceki yazımız olan Aisha Hair Transplant Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları başlıklı makalemizde aisha sac ekim merkezi yorumlari hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Exit mobile version