Connect with us

Saç Ekimi Yorumları

DHİ Saç Ekim Yorumları

Safir Fue ile Dhi Saç Ekimi Arasındaki Fark Nedir? Karşılaştırmalı Anlatım

DHİ Saç ekimi yorumları da bu işlemleri yaptırmak isteyen insanların, arayan konular arasında yerini almaya devam eder. Bu konunun sık sık araştırılmaya devam ediyor olmasındaki temel neden ise; kişilerin memnun kalıp kalmadığını öğrenmek amaçlıdır. Özellikle de bir çok kişinin, yaptırdığı işlemlerden memnun kalması; insanları cesaretlendirebilecek sebepler arasında yerini alır. Özellikle de DHİ saç ekimi, son zamanlarda sık sık faydalanılmaya devam eden yöntemler arasında bulunmaktadır. Bu işlemleri yaptıran kişiler; her fırsatta ne kadar memnun olduklarını ve etmeye devam etmişlerdir. Üstelik işlemler yapılırken acı çekmeniz söz konusu değildir.

DHİ Saç Ekim Yorumları
DHİ Saç Ekim Yorumları

DHİ Ekim Kimlere Yapılır?

DHİ Ekim şartları da hastalığından yana mustarip olan kişilerin sık sık araştırdığı konular arasında yerini alır. Saç dökülmesi biz rahatsızlık ya da hastalık gibi görünmüyor olsa da; hem psikolojik hem de genetik olarak yaşayabileceğiniz rahatsızlıklar arasında yerini almaya devam etmektedir. Saç dökülmesi, bir çok insanın mustarip olduğu konular arasında yerini aldığı için; son zamanlarda ortaya çıkartılan bu yöntem, bir çok kişinin sorununun çözülmesine yardımcı olmuştur. Özellikle de bölgesel dökülmelerde, fazlasıyla işe yarayan bu yöntemler; saçlarının eskisi gibi gür olmasını isteyen insanlar tarafından sık sık tercih edilmeye devam etmektedir.

Bu yöntemlerden faydalandığınız taktirde; saç dökülmesinden yana mustarip olduğunuz bölgeler tespit edilecek ve bu yerlere Ekim işlemleri yapılacaktır. Saç ekimi yapıldıktan sonra ise; bölgelerinizde yeni saçlar çıkması söz konusu olacaktır. Üstelik, süreci yakından takip ettiğiniz ve gereken koşulları uyguladığınız taktirde; eskisinden çok daha gür ve uzun saçlara sahip olmanız mümkün olacaktır. Bu tarz işlemler; genel olarak erkekler tarafından yapılıyor zannedilse de saçları dökülen kadınların da bölgesel Ekim yaptırdığı verilen bilgiler arasında yer alır. Şimdilerde, tıp dünyasının ilerlemesen; bu işlemlerin daha kolay yapılabilmesine olanak tanıdığı için; kısa süre içerisinde doktorunuz ile görüşme sağlayarak, süreci başlatmanız söz konusu olacaktır.

DHİ Saç Ekimi Acıtır Mı?

DHİ saç ekimi acıtır mı? Sorusu da bu işlemi yaptırmaya karar veren insanların merak ettiği konulardan bir tanesidir. Bu işlemler, kesinlikle acısız ve ağrısız bir şekilde tamamlanacaktır. Doktorların garanti ettiği en önemli konuda canınızın acımayacağı yönündedir. Eğer, acıya dayanıklı bir insan değilseniz; bölgesel Ekim işlemlerinden faydalanmanız çok daha mantıklı olacaktır. Acı çekme eşiniz, sadece işlem sonrasında kuvvette olmalıdır. İşlemlerinizi tamamladıktan bir süre sonra; çok kısa bir zaman zarfı olsa bile; Ağrılarınızın ortaya çıkması söz konusu olabiliyor. Ancak, bu yöntem sayesinde, acılarına en hafife indiren insanların sayısı oldukça yüksektir. Sizde söz konusu yöntemlerden faydalanmaya devam ederek; saç ektirme işlemlerinizi yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Saç Ekimi Ne Kadar Sürer?

Saç ekimi ne kadar sürer? Sorusu da bu işlemi yaptırmaya karar veren insanların en merak ettiği konular arasında yerini alır. Bu işlem, bölgesel olarak yapılmaya devam ettiği için; normal Saç ekim sürecine göre çok daha hızlı bir şekilde bitecektir. Özellikle de vakit aralıklarınız sınırlıysa bölgesel işlemlerden faydalanmanız sizin için çok daha doğru ve mantıklı bir tercih olacaktır.

DHİ Saç Ekim Yorumları
DHİ Saç Ekim Yorumları

Bölgesel işlemler yapılmaya devam ederken; kişilerin özel hayatı baz alınarak bazı yöntemler uygulanmaya devam edecektir. Bunun nedeni ise, acılı ve ağrılı noktalarda; insanların, özel hayatını ve işlerini aksata biliyor olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak bu işlem yapılırken, hayatınız ile ilgili herhangi bir aksaklık yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü işlemler, profesyonel ve alanında uzman kişiler tarafından yapılmaya devam edecek ve süreciniz kısaltılacaktır.

Saç Ekimi Yaptırmak Riskli Midir?

Saç ekimi yaptırmak riskli midir? Sorusu da internet üzerinde yorumları okumaya devam eden insanlar tarafından sık sık araştırılmaktadır. Bölgesel saç ektirme işleminin yapılması; kişilerin vücudunda herhangi bir risk uyandırabilecek işlem türlerinden değildir. Özellikle de anesteziden korkuyorsanız ve bu durumu olacağını düşünüyorsanız; kaygılarınızdan vazgeçmelisiniz.

Çünkü, bölgesel saç ekme işlemi; lokal anesteziden faydalanarak yapılmaya devam etmektedir. Bu durum ise; sürecin genel anestezi ile aynı doğrultuda ilerlemesine engel olmuştur özellikle de anestezi neticesi ile kaygınız varsa; bu kaygılarınızdan kısa süre içerisinde kurtulmanızda fayda vardır. Çünkü, lokal anestezi ile yapılan işlemlerde; aynı gün taburcu olmanız mümkün olacaktır. Üstelik, ektireceğiniz saç miktarına göre; hastaneden çıkışınız beklediğinizden çok daha hızlı olabilir. Üstelik, bölgesel saç ektirme işlemlerinde; süreç daha kısa olduğu için, uzun saatlerinizi harcamanıza kesinlikle gerek yoktur.

Bölgesel Saç Ekim Yorumları

Bölgesel Saç ekim yorumları da bu alanda işlem yaptırmak isteyen insanlar tarafından sık sık araştırılmaya devam etmektedir. Bölgesel saç ektirme yapan insanların yorumları, iki şekilde incelenmektedir. Bu yorumlar ise şu şekildedir;

Olumlu Yorum Sebepleri

Saç ekme olumlu yorumlar ile ilgili başlıkları araştırmaya devam ediyor musunuz; süreçten memnun kalan insanların, bir daha dökülme gibi problemlerle karşılaş mamalarından yana, çok şanslı olduklarını her fırsatta belirttiklerini görüntüleyebilirsiniz. Bölgesel saç ekimi sayesinde; saçlarının gürleştiğini söyleyen insanların sayısı da bir hayli fazladır. Ancak bu durum, herkesin memnun olacağı anlamına gelmez. Saç ekimi işlemlerinden yana memnuniyetini belirten insanların büyük bir kısmı; doktor tercihlerini çok doğru yaptıkları gibi, sürecin sonrasını da yakından takip etmiş ve kendinden istenen bütün hususları uygulamaya devam etmiştir. Bu nedenle, yaptırdığı işlemlerde herhangi bir problem yaşamamış ve süreci çok güzel bir şekilde tamamlamıştır.

Olumsuz Yorum Nedenleri

Olumsuz yorum nedenleri de bölgesel saç ektirme yorumları hakkında araştırma yapan insanlar tarafından sık sık okunmaktadır. Bu konuda olumsuz yapan insanların en önemli gerekçelerinden bir tanesi, yeniden saç dökülmesi problemi ile karşılaştıklarından yanadır. Ancak bu tarz problemler, herkesin başına gelebilecek şekildedir. Bunun nedeni ise; bazı saç dökülmelerinin, genetik nedenlerden dolayı ortaya çıkmasından kaynaklanmaktadır. Genetik saç dökülmesi gibi problemler, yalnızca tek seansta çözülemez. Bölgesel saç ekimi yaptırsanız bile; dökülme Sorununa engel olabilmek için; mutlaka, doktorunuz ile iletişim halinde kalmanızda ve sürecinizi en doğru şekilde tamamlamanızda fayda vardır. Özellikle de sizden birkaç adet seans uygulaması istendiyse; geri plana atmayıp, seanslarınıza gitmenizde fayda vardır.

DHİ Saç Ekim Fiyatları

DHİ saç ekim fiyatları da bu işlemleri yaptırmaya karar veren insanlar tarafından sık sık araştırılmaya devam eder. Bölgesel saç ekimi ile normal saç ekimi arasında belirgin bir fiyat farkının olması çok normaldir. Ancak genel olarak, bölgesel saç ekiminin; daha uygun aralıklara sahip olduğu verilen bilgiler arasında yer alır. Sizde bölgesel saç ekimi yaptırmaya karar veren bir kişi iseniz, uygun fiyatlardan faydalanarak; işlemlerinizi tamamlayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ancak saç ekim fiyatları; doktorların inisiyatifine göre değişiklik göstermeye devam edebilir. Bununla beraber, işlemleriniz yapıldı esnada, kullanılan malzemelerde fiyatların oluşturulmasında çok önemli bir husus olacaktır. Çünkü saç ekiminde kullanılan bütün malzemeler oldukça yüksek fiyatlara sahiptir. Bu durum ise; uygulanacak işlemlerin yükselmesine sebebiyet vermiştir. Fakat zaman zaman yapılan indirimler; Sacekim işlemlerinden herkesin yararlanabilmesine de olanak tanımıştır. Bu nedenle, saç ekim merkezilerini takip etmenizde fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları başlıklı makalemizde Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Faydalı Bilgiler

Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları

1976 yılında Sakarya doğan Dr.Ufuk Alatekin ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra, 1995 yılında mezun olduğu Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine devam etti. 2001 mezuniyetinden sonra medikal estetik üzerine eğitim almak için Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) devam etmeye karar verdi.

Birleşik Krallık’ta yerel bir tıp fakültesinde “Amerikan Estetik Tıp Akademisi / Medikal Estetik” bölümünü başarıyla tamamladıktan sonra Londra Harley Estetik’te eğitimine devam etti. Ertesi yıl, Amerikan Estetik Tıp Akademisi’nde saç ekimi eğitimini tamamlamak için Amerika Birleşik Devletleri’ne döndü.

Dr. Ufuk Alatekin ülkede ihtisasını tamamlamadan önce Greifswald Üniversitesi’nde eğitim aldı. Doktor, 2013 yılında kendi kliniği olan Doktorlar Kliniği’ni kurduğundan bu yana, tıptaki gelişmelere uygun olarak, yaşam boyu eğitim anlayışına göre çalışmalarını sürdürmüş ve giderek büyüyen kliniğinde birçok başarıya imza atmıştır.

Klinik ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Dr. Ufuk Alatekin hakkında sıklıkla sorulan sorular aşağıdaki gibidir.

 • Ekimi kim yapıyor: Dr. Ufuk Alatekin
 • Saç analizi ücretsiz mi: Evet
 • İşlemin gerçekleştiği yer: Hastane
 • Klinik güvenilir mi: Evet
 • Uygulanan Teknikler: FUE, DHI ve kök hücre
 • Saç Ekim Sonuçları Yoğunluğu: %85 ve üzeri
 • En Çok Talep Edilen Ülkeler: Türkiye, Almanya, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri,
 • Genel Memnuniyet: %98 ve üzeri, başarılı
 • Greft Sayısı ve Yoğunluk: Maksimum greft

Dr. Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi Tavsiyeleri ve Şikayetleri

Dr. Ufuk Alatekin ile ilgili bazı yorumlara aşağıda yer verilmiştir. Doktor ve yaptığı saç ekimi işlemleri hakkında oldukça az sayıda fakat tamamı olumlu olan yorumlar bulunduğunu belirmek isteriz.

Olumlu Yorumlar:

 

Dr. Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Genel olarak 3000-20000TL arasında olan saç ekimi fiyatları kişiden kişiye ve tedavinin yoğunluğuna göre değişmektedir. Doğru bir fiyat için Dr. Ufuk Alatekin’den konsültasyon randevusu almanız gerekmektedir.

Dr. Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları

Dr.Ufuk Alatekin’in gerçekleştirdiği saç ekim işlemlerine dair fotoğraflar internette bulunmamaktadır. Bu hasta-doktor mahremiyetine istinaden doktorun prensipleriyle ilgili olabilir. Daha fazla öncesi sonrası fotoğrafı için aşağıdaki iletişim bilgilerinden doktora ulaşabilirsiniz.

Dr. Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden Dr. Ufuk Alatekin’e ulaşabilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/drufukalatekin/?hl=tr

Website: https://www.ufukalatekin.com/

Telefon 1:+90 (212) 232 11 22

Telefon 2:+90 (532) 175 57 31

Bu yazı tavsiye vermek amacıyla yazılmamıştır. Lütfen detaylı araştırma yapınız.

Bir önceki yazımız olan Songül Alcı MBA Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları başlıklı makalemizde Songül Alcı MBA Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

Faydalı Bilgiler

Songül Alcı MBA Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları

Songül Alcı MBA Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Songül Alcı, saç ekimi kariyerine 2001 yılında Transmed Hair Clinic’te başladı. Aynı zamanda birçok tanınmış saç ekimi kliniğinin kurucularındandır. 2006 yılında Mikromotor kullanarak FUE yapan ilk kişilerden biridir ve yıllar boyunca birçok saç ekimi ekipmanının icat edilmesine ve üretilmesine yardımcı olmuştur.

2008 yılından itibaren birçok Medical Park hastanesinin Saç Sağlığı ve Saç Ekimi Birimlerinin kurucusu ve yöneticisi olarak görev yapmıştır. Songül Alcı aynı zamanda “İşte İşimiz 2018 En İyi Marka Ödül Töreni”nde “Yılın En İyi Kadın Saç Ekimi Uzmanı” seçilmiştir.

2020 yılında Türkiye’nin “En İyi Saç Ekim Merkezi” seçilen Medicana Kadıköy Hastanesi’nde görevine devam etmektedir.

Songül Alcı MBA ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Songül Alcı MBA hakkında sıklıkla sorulan sorular aşağıdaki gibidir.

 • Saç analizi ücretsiz mi: Evet
 • İşlemin gerçekleştiği yer: Hastane
 • Klinik güvenilir mi: Evet
 • Uygulanan Teknikler: Songül Alcı MBA Safir FUE ve DHI saç ekimi yöntemleri ile saç ekimi gerçekleştiriliyor
 • Saç Ekim Sonuçları Yoğunluğu: %85 ve üzeri
 • En Çok Talep Edilen Ülkeler: Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya ve Rusya
 • Genel Memnuniyet: %80 ve üzeri, başarılı
 • Greft Sayısı ve Yoğunluk: Mümkün olan en fazla greft sayısı

Songül Alcı MBA Saç Ekim Merkezi Tavsiyeleri ve Şikayetleri

Songül Alcı MBA aracılığıyla gerçekleştirilen saç ekimleri ile ilgili hasta yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz. Songül Alcı, birkaç olumsuz yorum dışında çoğunlukla olumlu yorumlar almıştır.

Olumlu Yorum:

Olumsuz Yorum:

Songül Alcı MBA Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Saç ekimi işlemlerinde fiyatlar kişilerin saç yoğunluğuna göre değişmektedir. Genel olarak Songül Alcı MBA saç ekim fiyatları ise 5000 TL ile 20.000 TL arasındadır.

Songül Alcı MBA Saç Ekim Merkezi Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları

Songül Alcı MBA aracılığıyla gerçekleştirilen ekim işlemlerinin öncesi ve sonrası fotoğraflarını aşağıda bulabilirsiniz

Daha fazla örnek içini aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Songül Alcı MBA Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden Songül Alcı MBA’ye ulaşabilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/songulalcihairtransplant/

Website: https://songulalci.com/

E-posta: info@songulalci.com

Telefon:+90 505 453 73 28

Bu yazı bir öneri yazısı değildir. Saç ekimi yaptırmadan önce mutlaka bir uzman ile görüşmeli ve araştırma yapmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Dr. Resul Yaman Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları başlıklı makalemizde Dr. Resul Yaman Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

Faydalı Bilgiler

DR. Yetkin Bayer Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları

Dr. Yetkin Bayer tarafından kurulan ve başta saç ekimi olmak üzere medikal estetik, ortopedi ve diş tedavilerinde uzmanlaşan DR. Bayer Clinics, uzun süredir kendini ulusal ve uluslararası standartlarda sağlık hizmeti vermeye adamıştır.

Klinik, yeni nesil klinik/estetik teknolojisini dünyanın geri kalanıyla eş zamanlı olarak uygulama standartlarına entegre ederek çok sayıda yerli ve yabancı hastanın estetik ihtiyaçlarına yetkin çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Klinikte, Dr.Yetkin BAYER gözetiminde, sağlık hizmetlerinin sunumu için gerekli hekimler, diş hekimleri, kozmetik uzmanları ve diğer eğitimli sağlık profesyonelleri istihdam edilmektedir. Bu kişiler Türkiye’nin ve Avrupa Birliği’nin sağlık standartlarına bağlı kalarak, hizmetlerin herkes tarafından erişilebilir olmasını sağlamak için özenle çalışmaktadır. Bununla birlikte DR Bayer Clinics, World Clinic Vision ile çalışmalar yürütmektedir.

DR.Bayer Clinics sadece Türkiye’den değil, Avrupa’nın ve dünyanın her yerinden hastalara hizmet vermektedir. Kliniğin amacı, ülkenin sağlık kaynaklarını ulusal faydaya dönüştürmektir.

Klinik ile İlgili Sık Sorulan Sorular

DR. Bayer Clinics hakkında sıklıkla sorulan sorular aşağıdaki gibidir.

 • Ekimi kim yapıyor: Dr. Yetkin Bayer
 • Saç analizi ücretsiz mi: Evet
 • İşlemin gerçekleştiği yer: Hastane
 • Klinik güvenilir mi: Evet
 • Uygulanan Teknikler: FUE, kök hücre tedavisi, bölgesel saç ekimi, organik saç ekimi ve DHI
 • Saç Ekim Sonuçları Yoğunluğu: %85 ve üzeri
 • En Çok Talep Edilen Ülkeler: Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Birleşik Arap Emirlikleri, İsveç, İsrail, Japonya ve Rusya
 • Genel Memnuniyet: %86 ve üzeri, başarılı
 • Greft Sayısı ve Yoğunluk: Maksimum greft

DR. Bayer Clinics Saç Ekim Merkezi Tavsiyeleri ve Şikayetleri

DR. Bayer Clinics ile ilgili bazı yorumları aşağıda görebilirsiniz. Birçok olumlu yorum alan kliniğin, sayıca fazlaca olumsuz yorumu da vardır. Klinik ile ilgili tüm yorumlara ve değerlendirmelere Google Yorumlar, www.doktortakvimi.com ve www.sikayetvar.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Olumlu Yorum:

Olumsuz Yorum:

DR. Bayer Clinics Saç Ekim Merkezi Fiyatları

DR. Bayer Clinics’te gerçekleştirilen saç ekim işlemlerinin maliyeti aşağıdaki gibidir.

 • 3000 greft: 2250 $
 • 4000 greft: 2500 $
 • 5000 greft: 3000 $
 • 6000 greft: 3000 $

DR. Bayer Clinics Saç Ekim Merkezi Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları

DR. Bayer Clinics’te yapılan birçok işlemin öncesi ve sonrası fotoğrafına aşağıda iletişim bilgileri verilen Instagram hesaplarından ulaşabilirsiniz.

metin, kişi, ekran görüntüsü, ekran içeren bir resim

Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

DR. Bayer Clinics Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden DR. Bayer Clinics’e ulaşabilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/yetkinbayerclinic/

Website: https://www.yetkinbayer.com/

E-posta: info@yetkinbayer.com

Telefon:+90 545 692 04 44

Bu yazı bir rehber veya tavsiye niteliğinde değildir; her merkez iyi ve kötü geribildirim alabilir. Saç ekimi yaptıracak kişinin detaylı bir araştırma yapması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Songül Alcı MBA Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları başlıklı makalemizde Songül Alcı MBA Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

Popüler