Connect with us

Saç Ekimi Fiyatları

Hakkari En İyi Saç Ekim Merkezleri – En Başarılı Klinikleri Keşfedin!

Saç ekimi merkezleri son yıllarda Türkiye’nin birçok şehrinde açılmaya başladı. Türkiye en iyi saç ekim merkezleri sayesinde dünyanın en önemli destinasyonlarından biri oldu. Hakkari saç ekimi merkezi ve klinikleri de doğal, güvenilir ve kalıcı sonuçlarıyla büyük bir rağbet görüyor. Ayrıca Van ve Şırnak gibi şehirlerden de Hakkari’yi tercih edenler oluyor. Hakkari saç ekimi fiyatları ve güvenilir prosedürleriyle Türkiye’nin en iyileri arasında olmak için önemli bir aday. İçeriğimizde Hakkari’nin en iyi saç ekim merkezleri ve fiyatları ile ilgili ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri? Haberimizi Okumak İçin Tıklayın!

Tüm Saç Ekim Merkezlerinin Detaylı Fiyatlarını Öğrenmek İçin Haberimize Tıklayın!

Hakkari Saç Ekimi Fiyatları Nedir?

Birkaç sene öncesine kadar Hakkari’de saç ekim merkezi bulunmuyordu. Ancak saç ekiminin kalıcı ve güvenilir sonuçlarıyla birlikte Hakkari’de de saç ekim merkezleri açılmaya başlandı. Üstelik Türkiye’nin pek çok şehrine göre Hakkari saç ekimi fiyatları ile de cazip şehirlerden biri olmuştur. Hakkari saç ekim merkezleri ve ücretleri aşağıda yer alıyor:

Yüksekova Rana Saç Ekim Merkezi

Hakkari’nin ilk saç ekim merkezi olan Rana Saç Ekim Merkezi, bölgenin en fazla tercih edilen kliniklerinden biri oldu. Saç ekiminde FUE yöntemini kullanan klinik, danışanlarına en iyi hizmeti sağlamak için saç güçlendirme alanında da hizmet veriyor. Uzman estetisyenler tarafından gerçekleştirilen saç ekimi operasyonları ile yüzlerce kişi doğal ve gür saçlara sahip olmaktadır.

Yüksekova Rana, Hakkari saç ekim fiyatları 4500 TL’den başlayarak 8500 TL’ye kadar yükseliyor. Saç ekimi sonrası yapılacak işlemler, greft sayısı vb. faktörler fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ayrıca tüm işlemler maksimum sterilizasyon sağlanan alanlarda yapılıyor.

 • Adres: Yeşildere Mah. Nedim Zeydan Cad. Soryan City İş Merkezi Yüksekova/Hakkari
 • Telefon Numarası:  (0438) 351 08 09

Art Estetik – Hakkari Saç Ekim Merkezi

Hakkari’nin en iyi saç ekim merkezi seçeneklerinden biri de Art Estetik – Saç Ekim Kliniği’dir. Art Estetik, Yüksekova’da 2004 yılından beri hizmet veriyor. Son yıllardaysa güvenilir saç ekimi yöntemleriyle sağlıklı bir prosedür uygulamaktadır. Aynı zamanda Art Estetik, Whatsapp’tan gönderilen fotoğraflar için de online saç analizi yapıyor. Bu sayede saç ekimi yaptırmak isteyen ancak uygun olup olmadığını merak eden kişiler dakikalar içinde uzmandan cevap alabiliyor.

Art Estetik – Hakkari saç ekimi ücretleri 4000 – 9000 TL aralığında farklılık göstermektedir. Whatsapp’tan fotoğraf göndererek saçlarınız için en iyi ekim fiyatını alabilirsiniz.

Hakkari Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları Nedir?

Hakkari saç ekimi merkezleri, uzun yıllardır gerçekleştirdikleri operasyonlarla yüksek oranda başarı sağlamaktadır. Ayrıca hem erkekler hem de kadınlar için farklı yöntemlerle saç tedavileri de uygulanıyor. Hakkari saç ekimi yaptıranların yorumları büyük bir memnuniyet içerirken merkezin hizmeti de görüşleri etkiliyor. Merkezlerde sağlanan konfor, sürekli bilgi ve iletişim vb. hizmetler sayesinde Hakkari’de saç ekimi yaptıranlar sonuçtan önce memnun olabiliyor. Yaklaşık 5 – 6 ay sonra ise saç ekimi işlemi ile ilgili gerçek sonuçlar ortaya çıkıyor ve ömür boyu doğal saçlara sahip olunuyor.

Hakkari saç ekim fiyatları ve doktor tavsiyesi ile ilgili ayrıntılı bilgi edinin!

Hakkari Saç Ekimi Fiyatları

Yüksek bir nüfusa sahip olan Hakkari, saç ekim merkezleri ile ilgili az sayıda bir seçenek sunuyor. Dolayısıyla Hakkari’de yaşayan ancak diğer şehirleri tercih eden binlerce kişi de bulunmaktadır. Hakkari ve Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezlerini inceleyerek ömür boyu doğal saçlara sahip olabilirsiniz.

Doğru bir tedavi planlamasını ancak muayene ile doktor gerçekleştirebilir. Bu sitede yer alan yazılar; öneri, tavsiye ya da yönlendirme içermemektedir. Firmalar listelenirken karışık şekilde oluşturulmuştur. Bu firmalar dışında da çok iyi firmalar bulunmaktadır. Yazılar hakkında bilgi almak, şikayet, öneri ve tavsiyeler için mail ile iletişime geçmenizi rica ederiz. İletişim için yazar@sacektirmefiyatlari.com mail adresiyle iletişime geçin. Sizlere en kısa zamanda dönüş sağlayacağız.

Bir önceki yazımız olan Bitlis Saç Ekim Merkezleri Ve Güncel Fiyatları Nedir? başlıklı makalemizde bitlis saç ekimi hakkında bilgiler verilmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekim Kaç Para?

Saç ekim kaç para? Sorusu saç ekimi yaptırmayı isteyen pek çok kişinin merak ettiği sorulardan biridir. Saç ekimi ücretleri klinikten kliniğe göre farklılık göstermektedir. Bu sebeple saç ekimi yaptırmayı düşündüğünüz hastane ya da klinik ile irtibata geçerek ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Saç Ekimi Neden Yapılır?

Saç ekimi neden yapılır? Saç ekimi, saç dökülmesi sorunu olan ya da saç kaybı fazla olan kişilerde görülen seyrelmelerin ya da kişilerin kellik sorunu karşısında uygulanan doğal ve kalıcı bir çözüm yolu olarak tanımlanabilir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi nasıl yapılır? Saç ekimi işleminde dökülme olan bölgeye, hastanın kendi sağlıklı saçlarından alınan saç kökleri eklenir. Bu sebeple saç ekim işlemi tümüyle kişiye özel planlanan ve uygulan bir işlemdir.

Saç ekimi işlemi uygulamasında genel olarak kişinin ense kısmından alınan saç kökleri, dökülmenin olduğu yani hedef olarak belirlenen saçsız bölgeye ekilir. Kişiden alınan bu saç kökleri greft olarak isimlendirilmektedir. Nadir olarak bazı durumlarda kişinin ensesinde ya da şakak bölgesinde yeterli yoğunlukta sağlıklı saç bulunmayabilir. Bu tarz bir durumda kişinin kollarından ya da göğsünden veya yoğun kıllanma olan bölgelerinden alınan kökler de saç ekimi işleminde kullanılabilir. Saç ekimi uygulaması, saç kaybının miktarına bağlı olarak birkaç saatte gerçekleştirilebilir. Ancak saç ekimi yapılacak olan saçsız alan çok büyük ise tedavinin tamamlanması birkaç seans sürebilir.

Saç ekimi işleminde anestesi yapılır mı? Saç ekimi işleminde genel anestezi yapılmamaktadır. Saç ekimi genel olarak sedasyon işlemi ile ya da lokal anestezi ile yapılır. Saç ekimi işlemi bittikten sonra kişinin baş kısmını çevreleyen bir bandaj uygulaması yapılır. Saç ekimi işlemi yapılan kişi 1 saat ya da 2 saat içinde taburcu edilir. Nadiren hastalarda görülen ağrılar için ağrı kesici kullanmaları önerilir. Kişiler taburcu olduktan sonra yani saç ekiminden sonra 3 gün dinlenmelidir. Bu sürenin sonunda başlarını kapalı olacak şekilde günlük hayatlarına ya da okul ve iş hayatlarına dönebilirler. Saç ekiminden sonra pansuman 5. Günde yapılır.

Saç ekimi için hangi yöntemler kullanılıyor?

Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin çoğu saç ekimi için hangi yöntemler kullanılıyor? Sorusunu merak etmektedir.

Saç ekiminde FUE uygulaması olarak bilinen ve saç ekiminde iz bırakmayan FUE ya da ensede bazen hafif iz bırakan başka yöntemler kullanılabilir. Her yöntem % 100 başarı sağlamasa da oldukça etkili yöntemlerdir. Saç ekimi FUE yöntemi saç köklerinin tek tek alınarak, kişinin saçlarının olmadığı ya da eksik olduğu bölgelere ekilir. Bu yöntemde enseden saç içeren bir deri hattı çıkarılarak saç ekimi yapılacak kişinin, saçsız bölgesine ekimi yapılır. Kişinin genellikle verici alan olarak yani saçın alındığı bölge kullanılmak üzere baş arkası / ense ve yan taraflarında sağlıklı saçları olması gerekir.

Saç ekimi için hangi yöntemin tercih edileceğine kişinin saç ve kafa deri analizleri yapılarak ve sonrasında kişinin belirlediği öncelikleri göz önünde alınarak uzman hekimle saç ekimi yaptıracak kişi birlikte karar verir. Ancak genel olarak iz bırakmayan FUE yöntemi tercih edilmektedir. Sadece bazı kişilerde ve bazı durumlarda başka yöntem de uygulanabilir.

Saç ekimi sadece kellik için mi yapılır? Sorusu oldukça merak edilir. Zannedilenin aksine saç ekimi sadece kellik için uygulanan bir yöntem değildir. Saçlarında seyrelmiş bölgeler olan kişiler, saç yoğunluğunu artırmak amacıyla da saç ekimi yaptırabilir.

Saç Ekimi Kimlere Uygulanır?

Saç ekimi kimlere uygulanır? Sorusunun kesin bir cevabı yoktur. Ancak yapılan saç ekimi işlemleri düşünüldüğünde özellikle günümüzde 50 yaş ve üstü erkeklerin hemen hemen yarısında saç dökülme sorunu görülmesi sebebiyle saç ekimi genellikle 50 yaş ve üstü erkeklerin sıkça başvurduğu bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak kozmetik ve estetik cerrahi olarak tanımlanan saç ekimi sadece bu yaş grubunda görülmez. Pek çok kadının saç dökülmesi ya da saçlarında seyrelme sorunu sebebiyle saç ekimi kadınlar arasında da oldukça sık tercih edilen bir uygulamadır.

Saç ekimi 18 yaş üstü herkes için uygulanabilir.

Saç Ekimi Sonrası Ekilen Saçlar Dökülür Mü?

Saç ekimi sonrası ekilen saçlar dökülür mü? Hem saç ektirmeyi düşünenlerin hem de saç ekimi işlemi yaptıranların merak konusudur. Kişiye herhangi bir yöntemle saç ekimi yapılır. Kişiye ekilen bu saçlar, ekim işleminin sonrasındaki birkaç hafta içinde dökülür. Fakat bu dökülme normal bir durumdur. Çünkü ekim işlemi sonrasında dökülen saçların neredeyse tamamı 3 ay ya da 4 ay sonra bu bölgeden çıkmaya başlar. Bu durum geçici dökülme olup bu bölgede yeniden çıkan saç kökleri kendi karakterini koruyarak yeniden dökülme sorunu yaratmaz. Uygulanan bu kozmetik cerrahi sonrasında saç kaybı ilerleyici olarak devam eder. Ancak bu durum saç ekimi yapılmayan başın diğer kısımlarında görülebilir.

Bir önceki yazımız olan Robotik Saç Ekimi Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKUMAYA DEVAM ET

Saç Ekimi Fiyatları

Robotik Saç Ekimi Fiyatları

Saç Ekimi Sonrası Cinsel İlişki

Robotik saç ekimi fiyatları genellikle yapılan merkezin başarı, lokasyon, operasyon yapan uzmanın deneyimi ile birçok duruma göre fiyatlar belirlenmektedir. Aynı zamanda bireylerin saç açıklının hangi ölçüde olduğu ile ekilecek olan saç sayısı da fiyatı belirleyebilmektedir.

Saç hem kadın hem de aksesuarların önemli aksesuarlarındandır ve bununla beraber genetik yapı, sağlık sorunu, stres, ileri yaş gibi birçok saç kaybının başta gelen sebepleri olmaktadır. Robotik saç ekimi de günümüz teknolojisinde önemli bir saç ekimi yöntemidir.

Yeni nesil bir teknoloji olan robotik saç ekimi verimlilik ve hız açısından avantajlı bir teknoloji olmaktadır. Robot teknolojisi olan bu sistemde ekim sırasında işlem kalitesinin artmasına olanak sağlar ve kıl köklerinin daha net bir şekilde gözlemlenmesine olanak sunar. Birçok avantaja sahiptir bu sebeple robotik saç ekimi sağlanır.

Robotik Saç Ekimi Nedir?

Robotik saç ekimi nedir bakıldığında robot teknolojisi olan bu sistemde ekim sırasında işlem kalitesinin artmasına olanak sağlar ve kıl köklerinin daha net bir şekilde gözlenmesine hızlı ve yoğun bir ekim işleminin yapılmasına olanak sunar.

Birçok avantaja sahip olan bu saç cerrahisi yöntemlerinin en önemli özelliği de saç köklerinin alındığı donör alanda yer alan hasar minimum düzeyde tutulur ve bu alanın iyileşme süreci de aynı paralelde kısaltılmaktadır.

Bu yeni nesil teknolojisi saç ekimi işlemlerine kullanılan yöntemlerde işlem hızını arttıran köklerin gözlemlenerek toplanmasına ve aynı zamanda yoğun ekim yapılmasına olanak sunmaktadır. Bu yeni nesil teknoloji öncesinde donör alanın belirlenmesi ve toplanacak olan greft sayısına karar verilmesi için muayene olması gerekiyor.

Robotik Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

3B sistemi olarak isimlendirilen robotik saç ekimi sistemi genellikle bilgisayarlı monitörlü mekanik kollu ve greftlerin toplanmasını sağlayan bir delme mekanizması bulunmaktadır. Bu mekanizmalar ile beraber ekim işlemi aşama şeklinde ilerlemektedir.

İlk aşama fotoğraflandırma aşamasıdır ve sorunlu olan saç bölgesi farklı açılardan fotoğraflanır ve bilgisayar ortamına aktarılmaktadır. Robotik saç ekimi nasıl yapılır bakıldığında,

 • İlk aşama fotoğraflandırma aşamasıdır ve sorunlu olan saç bölgesi farklı açılardan fotoğraflanarak bilgisayar ortamına aktarılmaktadır, bilgisayar ortamında 3 boyutlu hale getirilen fotoğraflarla ekim alanının incelenmesine olanak sağlar.
 • İkinci aşama da dönor alanının belirlenmesini sağlar ve bu aşamada 3 boyutlu fotoğraf incelenerek donör alan ön kontrolde analiz edildiği gibi incelenir.
 • Yapılan incelemeler ile donör alana kadar verilir hem de ekim işlemi için toplanan greft sayısı netleştirilmektedir ve ayrıca bu ikinci aşamada robotik cerrahi sisteminin saçlı deriye kaç derecelik açı ile gireceği ve saçların çıkış açısını tespit edilir.
 • Son aşamada donör alandan elde edilen görüntü ve analizlerle robot sistemi doğru açılar ile konumlandırılır ve ideal açı ile konumlanan robotik sistemde son aşamada saç köklerinin yeni greftlerin toplanması işlemi başlatılır.
 • Toplanan greftlerin ardından manuel veya mikro motor aracılığı ile kanallar açılarak saç kökleri açılarına ve çıkış yönlerine göre tek tek ekilmektedir.
 • Tüm işlemler lokal anestezi ile yapılır böylece hasta konforu en üst seviyeye çıkartılır ayrıca robotik saç ekimi işleminde robot sisteminin saç köklerini tanımlayabilesi için saçların 1mm uzunluğunda traş edilmesi gerekir.

Robotik Saç Ekimi Avantajları

Robotik saç ekimi avantajları yoğun ve hızlı saç ekimi işlemine olanak sağlayan robotik saç cerrahisi işleminin en önemli avantajı da saç köklerini 10 bin kata kadar büyütebilmektedir. Sistem içerisinde yer alan bu özellikte saç köklerinin doğru sorunsuz ve aynı zamanda hasarsız bir şekilde toplanmasına olanak sağlar.

Böylece graft kayıplarının önüne geçerken kök zararlarının da yanı sıra ekim işleminin daha başarılı sonuçlar vermesine olanak sağlar. En iyi saç ekim merkezi ile yapılan robotik saç ekimi neredeyse garantili bir yöntem olmaktadır.

Robotik saç ekimi işlemlerinin avantajlarından biri saç ekim yöntemleri ile kıyaslandığı zaman robotik saç ekiminde işlem süresi önemli ölçüde kısaltılır. Üstelik bilgisayar destekli olan sistemde 3 boyutlu olan analiz olanağı sağladığından dolayı kişiye özel saç dizaynı yapılmaktadır.

Robotik Saç Ekimi Başarı Oranı

Klasik olarak yapılan saç ekim yöntemlerinde sağlıklı saç köklerinin yakın çevresinde saç dökülmesine neden olur ve ek olarak da ekim hedef alanında kayıp büyük olmaktadır. Fakat robotik cerrahide kullanılan bu yöntemde sonuçları kıyaslandığında hedef bölgelerde ve verici olarak daha iyi bir koruma sağlar, yüksek başarı oranı sağlar. Robotik saç ekimi yorumları ile beraber robotik saç ekimi başarı oranı konusunda,

 • Robotik saç ekiminde diğer yöntemleri gibi uzun süreyi beklemeyi gerektirmemektedir ve bu uygulamada robotik saç ekiminden olumlu geri dönüş sağlar.
 • Saçın donör alandan alınarak hedef alana dikilmesi için geçen sürede önemli ölçüde azaltır ve böylelikle en fazla tercih edilen saç ekim yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Robotun optik okuyucusu ile cilt altındaki kökün açısını da görebildiği için sağlıklı bir kıl köklerini çıkış yönüne uygun şekilde zedelemeden, kırmadan ve yanlarında yer alan köklere zarar vermeden sıfır hatayla toplamaktadır.
 • Robotlar milimetrik ölçüleri ile hareket eder hassas kanal açıcıları ile saç ekiminin yapılacağı alanda doktorun belirlemiş olduğu sayıda kılların doğal çıkış yönüne göre mikro kanallar açılır.
 • Robotik saç ekimi teknolojisinde saç ekiminin yapılacağı bölgeye saha sık aralıklar ile beraber mikro kanallar açılmasına ve dolayısıyla köklerin birbirine daha yakın ekilmesine olanak sağlar ve saç köklerinin çıkış yönüne uygun ve sık ekilmesi ile doğal ve dolgun bir görünüm elde edilmektedir.

Robotik saç ekiminin başarı oranına bakıldığı zaman manuel uygulamaların saç ekme yöntemlerinin dışında başarı oranı yüksektir ve daha doğal bir saç görünümü sağlamak için en iyi teknolojiler arasında yer alır. Diğer yöntemlere göre 1,5 mm şekilde uygulanan etkili yöntemlerdir.

Robotik Saç Ekimi Saç Köklerine Zarar Verir mi?

Robotik saç ekimi saç köklerine zarar verir mi bakıldığında saç cerrahisinde kullanılan robotların en çarpıcı avantajlarından biri de sağlıklı saç, saç kökleri ve diğer sağlıklı saçları da o bölgede yakın bölgelerde toplarken çevresel zararı minimuma indirir.

Robotik saç cerrahisinde çalışan robotlar kökleri toplar ve kolayca kanalları açmaktadır. Robotik optik okuyucu da hastanın saç çıkış yönünü otomatik olarak algılar. Saçların hacim değerini de okumaktadır. Robotlar sağlıklı saç köklerinde durum hafızalarına kaydetmek için bu teknikler kullanılır. Bu sebeple mevcut olan saç köklerine zarar verilmeden kanallar açılmaktadır.

Robotik Saç Ekimi Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Robotik saç ekimi sonrasında nelere dikkat edilmelidir konusunda saç köklerinin toplandığı bölgede enfeksiyonu önlemek amacı ile 48 saat bandaj gerekmektedir ve saç ekimi sonrasında ödem şiddetli bir şekilde olmadığı sürece normal olmaktadır. Ödemi gidermek amacı ile her saat buz kompresi uygulanması önemli olmaktadır.

Ayrıca ödem giderici ilaçlar da bu süreç içerisinde işe yaramaktadır. İşlemden 24 saat sonrasında ilk kontrol önemlidir ve hastanın 28 saat sonrasında tekrardan aranması ve aynı zamanda yıkama işleminin yapılması da doğal olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Saç Ekim Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKUMAYA DEVAM ET

Saç Ekimi Fiyatları

En İyi Saç Ekim Fiyatları

Saç Ekimi Sonrası Şişlikler Ne Zaman Geçer?

En iyi saç ekim fiyatları, kısa zaman içerisinde saç ektirme kararı alan kişiler tarafından araştırılmaktadır. Özellikle de çok büyük bir bütçesi olmadığı halde; saç dökülmesinden yana yakınan kişiler, uygun fiyatlardan faydalanarak; sorunlarına çözüm aramaya devam etmektedirler. Sadece Ekim işlemleri; son zamanların popüler konu başlıkları arasında yerini aldı için; bir çok farklı yerden fiyat almanız ve bu doğrultuda karar vermeniz de mümkün hale gelecektir.

Fiyat aralıkların çok fazla olmasın; başvuru yaptığınız yerlerden daha kolay geri dönüş almanıza yardımcı olacağı gibi; aklınızda belirgin bir düşüncenin oluşmasına da olanak tanıyacaktır. Bu nedenle, görüşmelerinizi sıklaştıra rock; emin olmadan söz konusu işlemleri yaptırmamanızda fayda vardır. Aksi taktirde, saç ekim işlemlerinden beklediğiniz formu alamamanız söz konusu olabilir.

En İyi Saç Ekim Fiyatları
En İyi Saç Ekim Fiyatları

Saç Ekimi Pahalı Mıdır?

Saç ekimi pahalı mıdır? Sorusu da internet üzerinde sık sık araştırılmaya devam eden konular arasında yerini alır. Bu işlemler; tıbbi müdahale gerektirdiği için; farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Ancak, özel sektör içerisinde Saç ekim işlemlerinin yapılıyor olması; son zamanlardaki fiyat aralıkların çoğalma göstermesine sebebiyet vermiştir. Eğer işlemlerinizi yaptırabilmek için ayırabilecek belirli bir bütçeniz varsa; herhangi bir sorun yaşamadan, dilediğiniz doktora müdahale yaptırabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ancak çok yüksek bir bütçeniz yoksa; uygun fiyatları değerlendirerek; kendiniz için en uygun doktor ile anlaşmanız çok önemli bir husus olacaktır. Aksi taktirde yaptırdığınız işlemlerden memnun kalmama gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Saç Ekimi Yaptırmak Zor Mudur?

Saç ekimi yaptırmak zor mudur? Sorusu da bu alanda hizmet almak isteyen insanlar tarafından sık sık araştırılır. Saç ekimi yaptırmadan belirgin bir zorluğu yoktur. Ancak, bu işlemleri yaptırabilmek için; belirli bir maddi gelir kaynağınızın olması çok önemli olacaktır. Özellikle de saç miktarınıza göre değişiklik gösteren bu fiyatlar; zaman zaman sizi zorlayabilecek derecelere sahip olabilir. Bu nedenle, temkinli bir şekilde yaklaşmanızda fayda vardır. Aksi taktirde, saç ekimi yaptıracağım derken; bütçenizi zorlayacak işlemlere başvuru yapabilirsiniz. Bu durum ise; ileri vadede daha büyük problemler yaşamanıza sebebiyet verebilir.

En İyi Saç Ekim Fiyatları
En İyi Saç Ekim Fiyatları

En Uygun Saç Ekimi Fiyatları

En uygun saç ekimi fiyatları da internet üzerinden sık sık araştırılmaya devam eden konular arasında yerini alır. Uygun saç ekim fiyatları denildiği zaman; Internet üzerinde bir çok farklı konu başlığı ile karşı karşıya kalmanız söz konusu olacaktır. Bu fiyatların, miktar ve düzenlemesi; doktorun kendi inisiyatifinde olduğu için; zaman zaman indirimde seçeneklerden faydalanmanı söz konusu olabiliyor.

Genel olarak, 4000 ile 5000 aralığında değişiklik göstermeye devam eden bu fiyatlar; kurumlarda yapılan indirimler sayesinde; daha cüzi rakamlara ulaşabilir. Bununla beraber, size özel olarak yapılacak fiyat indirimleri de bir çok anlamda işinize yarayacak şekildedir. Bu nedenle, bütün kurumlar ile tek tek görüşme sağlamanız çok önemli bir husustur. Bu sayede, kendinize ve bütçenize en uygun olan doktor ile görüşme sağlamanız çok daha kolay olacaktır.

Saç Ekimi Yaptırma Süresi

Saç ekimi yaptırma süresi, doktorların çalışma sistemine göre değişiklik göstermeye devam eder. Bununla beraber; hangi miktarda saç ekimi yaptıracağınıza göre de farklı Süreçlerle karşı karşıya kalması söz konusu olabiliyor. Özellikle de saçınız da hiç işlem yapılmadıysa ve hiç saçınız yoksan; seanslarınız beklediğinizden çok daha fazla olabilir. Bu nedenle, saç ekimi yaptırabilecek bir vaktinizin olması da çok önemli olacaktır. Eğer böyle bir vakit aralığına sahip değilseniz; işlemlerinize başlasanız bile memnun kalma olasılığınız çok düşük tür. Bunun nedeni ise; doktorunuzun size verdiği günlerde vakit ayıramamanızdan kaynaklıdır.

Saç Kim Yaraların Ne Kadar Sürede İyileşir?

Saç ekimi yaralar ne kadar sürede iyileşir? Sorusu da internet üzerinde sık sık araştırılmaya devam eden bir konudur. Saç ekimi yaptırmak için; herhangi bir doktor ile iletişime geçmiş bir kişi iseniz; yaralarınızın ne zaman iyileşecek ve sürecin nasıl işleyeceği konusunda, gerekli bilgileri almanız mümkün olacaktır. Doktorunuz; bu konuda, yaşayacağınız bütün süreçleri size detaylı bir şekilde anlatmaya devam edecektir. Bununla beraber, kullanmanız gereken kremlere ve merhemlerde size ilaç olarak yazacaktır. Bu merhemleri alıp kullanmadığınız taktirde ise; yaralarınızın kabuk bağlaması, beklediğinizden çok daha zor olabilir. Ancak, gerekli süreci profesyonel bir şekilde tamamladığınız taktirde; bir hafta ile on gün aralığında bütün yaralarınızın iyileşebileceğinden emin olabilirsiniz. Ancak yaralarınız iyileşene ve kabuklarınız soyulana kadar; kafanızda bandaj ile gezmeniz söz konusu olabilir.

Saç Ekim İşlemleri Zor Mudur?

Saç ekim işlemleri zor mudur? Sorusu da internet üzerinde sık sık araştırılan konular arasında yerini almaya devam eder. Saç ekim işlemleri yapıldıktan sonra; herhangi bir zorluk yaşamanız kesinlikle söz konusu olmayacaktır. Hatta bu işlemlerin en büyük zorluğu; yalnızca karar verme aşaması olarak bilinmektedir. Saç ekimi yaptırmak isteyen bir çok insan; karar verme konusunda zorluk yaşadığı için; sürece kendini adapte edemez.

Ancak saç ekim konusunda, kararlı bir kişi iseniz; herhangi bir problem yaşamadan; sürecinizi profesyonel bir şekilde tamamlayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü, söz konusu işlemler yapılırken; hastalara genel anestezi verilmeyecektir. Genel anestezi ile yapılan işlemler, daha zor ve riskli olduğu için; insanların gözünün korkması çok normaldir. Ancak, saç Ekim işlemleri; lokal anestezi kullanımı ile gerçekleştirilmeye devam edecektir. Bu durum ise; kısa süre içerisinde ayrılmanıza ve normal hayatınıza devam etmenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle, anestezi ya da iyileşme süreci ile ilgili herhangi bir korkuya kapılmanıza kesinlikle gerek yoktur.

Saç Ekimi İndirimli Fiyatları

Saç ekimi indirimleri de bu işlemleri yaptırmak isteyen İnsanların merak ettiği bir konudur. Zaman zaman, bazı özel hastanelerde ve kurumlarda; Saç ekim konusunda da çeşitli indirimlerin yapılmaya devam ettiği verilen bilgiler arasında yer almaktadır. Özellikle de Saç ekim için ayırabileceğinizi çok yüksek ücretler yoksa bu tarz indirimleri takip etmeye devam ediyor olmanız; size bir çok anlamda fayda sağlayacaktır. Üstelik, bu indirimleri yapan kişiler de alanında uzman doktorlardır. Büyük kurumlar; çok fazla müşteri sayısına sahip olduğu için; indirimde fiyatları sık sık düzenlemeye devam etmektedir. Bununla beraber, sosyal medya üzerinden yapılan çekilişleri takip etmeniz de daha uygun fiyatlara saç ekimi işlemi yaptırmanıza olanak tanıyacaktır. Hatta çekilişler sayesinde; herhangi bir ücret ödemeden saç ekimi yaptırmanızda mümkün olacaktır.

Saç Ekimi Hastalar İçin Riskli Mi?

Saç ekimi hastalar için riskli mi? Sorusu da bu alanda çeşitli korkulara kapılan insanlar tarafından sık sık araştırılmaktadır. Saç ekimi; lokal anestezi ile yapılmaya devam ettiği için; herhangi bir risk taşımayan bir işlemdir. Ancak bu durum, hastalığınızın türüne göre de değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, işlemlerinizi yaptırmadan önce; doktorunuz ile bütün hastalıklarınızı ve problemlerinizi detaylı bir şekilde konuşmanız çok önemli olacaktır. Aksi taktirde, süreç içerisinde; bir çok farklı problemle karşılaşmanız söz konusu olabilir. Zaten, işlemleriniz tamamlanmadan önce; gerekli testler yapılacaktır. Bu konuda içinizi rahat tutabilir ve sürecinize kısa süre içerisinde başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Organik Saç Ekimi Fiyatları başlıklı makalemizde organik saç ekim hakkında bilgiler verilmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

Popüler