Connect with us

Saç Ekimi Fiyatları

En İyi Saç Ekim Merkezleri Ve Saç Ektirme Fiyatları

Kocaeli En İyi Saç Ekim Merkezleri

İstanbul’daki En İyi Saç Ekim Merkezleri Ve Saç Ektirme Fiyatları

Modern teknoloji ve yüksek COVID-19 önlemlerinin alındığı konusunda uzman ekiplerle yüksek başarı oranı yakalamış İstanbul’da ki en iyi saç ekim merkezleri ve bu saç ekimi merkezlerinin güncel fiyatları yazımızın devamında…

En iyi saç ekim merkezi nasıl seçilir?

Günümüzde, dış görünüş üzerinde önemli bir değişiklik elde edilmesini sağlayan saç ekimi işleminde uygulanan saç ekim yöntemlerinin sayısı her geçen gün artıyor. Ülkemizde hem ulusal hem de uluslararası hizmet veren çok başarılı saç ekim merkezlerine sahip bir ülke olarak liste başında ki yer alıyor. Peki, en iyi saç ekim yerini bulabilmek için nelere dikkat etmek gerekiyor?

En iyi saç ekim merkezi seçmek ve hayat boyu sizi terk etmeyen kalıcılık sunan, sık ve sağlıklı saçlara sahip olmak için ilk etapta doğru bir karşılaştırma yapmak gerekebiliyor. Ancak bu karşılaştırma çok kafa karıştırıcı ve içerisinden çıkılamaz bir hal alabileceğinden, sizler için İstanbul saç ekim merkezleri özelliklerini kıyasladık.

İstanbul’daki En İyi Saç Ekim Merkezleri Listesi

 • Este Favor Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları
 • Asmed Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları
 • Hair of Istanbul Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları
 • Dr. Emrah Cinik Saç Ekim Merkezi ve fiyatları
 • Esteword Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları
 • AHD Saç Ekim Merkezi Ve Fiyatları
 • Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Merkezi ve Fiyatları
 • Cosmedica Saç Ekim Merkezi Ve Fiyatları
 • Zekeriya Kul Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları
 • Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Merkezi ve Fiyatları
 • Ankara International Saç Ekimi Doç. Dr. Serdar GÖKREM
 • Clinic Hair Saç Ekimi Merkezi

Merkezler ile ilgili detaylı bilgilendirme için haberin devamını okuyun! İstanbul’daki en iyi saç ektirme yerleri ve saç ektirme fiyatları nelerdir içeriğimize göz atın!

1.  Este Favor Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

İstanbul saç ekim merkezleri içerisinde yer alan ve konusunda uzman ekibi ile hizmet vermeye hız kesmeden devam eden Este Favor Saç ekim merkezi, günde sadece 1 ya da 2 işlem uygulaması ile en iyi saç ektirme yeri olarak biliniyor.

Saç ekim işlemlerini yüksek hijyen standartları ve COVİD-19 önlemleri ile gerçekleştirmesi ile hiçbir şikayet almamış olması kliniğin en önemli ve en güncel başarıları arasına eklenmiş durumda. Bunun yanı sıra saç ekim tekniklerinde FUE ve DHI konusunda yüksek başarı sunarken, kadınlara özel saç ekim yöntemleri ile tıraşsız saç ekimi seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. Hakkında hiçbir olumsuz yorum bulunmayan Este Favor % 100 hizmet memnuniyeti ile mükemmel doğallıkta saç ekim sonuçlarına imza atıyor.

Este Favor Saç Ekim Merkezi saç ekim fiyatları incelendiğinde greft sayısına ve ekim yöntemine göre 6000 TL – 14000 TL aralığında değişmektedir.

Este Favor Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

2. Asmed Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

Asmed Saç Ekim Merkezi, FUE yöntemi ile İstanbul saç ekim merkezleri listesindeki yerini Dr. Koray Erdoğan’ın doğrudan geliştirdiği ek yöntemler ve yüksek hijyen koşulları ile korumaya devam ediyor.

Asmed Saç Ekim Merkezi bünyesinde ücretsiz muayene olmak için yalnızca resmi internet sitesinde yer alan formu doldurmanız yeterli. Merkez bünyesinde talep edilen saç ekim ücretine çoğunlukla test ve analizler dışında saç çizgisinin belirlenmesi ve ekim sonrası ilk yıkama işlemi de dâhil olmaktadır.

Asmed Saç Ekim Merkezi’nde “Graft Calculator” tekniği ile kafa derisi üzerindeki açıklık miktarı ile saç yapısı da incelenerek ihtiyaç duyulan greft sayısı belirleniyor. Ayrıca “Coverage Value” ile dolgun, sağlıklı ve doğal ekim de gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Asmed Saç Ekim Merkezi, greft başına 2-2,5 Euro arasında fiyatları bulunuyor.

Asmed Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

3. Hair of Istanbul Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

İstanbul için en iyi saç ekim merkezi arayışınıza karşılık verebilecek en iyi saç ektirme yeri Hair of Istanbul Saç Ekim Merkezi 8 yıldır elde ettiği başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.  Saç ekim tekniklerinin yanı sıra, sivilce tedavisi, sakal ekimi ve kadınlar için saç ekimi seçenekleri olan merkezde bugüne dek toplamda 12874 farklı operasyonu hayata geçirmiş konusunda profesyonel kişiler hizmet veriyor.  

Hair of Istanbul saç ekim fiyatları standart ekim işlemi için bir ekim 15.000 ila 20.000 arasında değişmekte olup İstanbul’da en iyi saç ekim merkezi yorumlar araştırmasında ise saç ekimi başarısını gözler önüne seriyor.

Hair of Istanbul Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres: Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E5 Yan Yol Cad. No:20-1/3 Ataköy Towers A Blok Kat:1 Bakırköy/İstanbul
 • Telefon: 0534 352 21 21
 • Web sitesi: info@hairistanbul.com

4. Dr. Emrah Cinik Saç Ekim Merkezi ve fiyatları

Saç ekim işlemlerini yüksek başarı oranı ile gerçekleştiren ve saç ekimi başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Dr. Emrah Cinik, kliniğinde FUE, Body Hair Transplant, kaş ekimi ile sakal ekimi de bulunan birçok hizmet sunmaktadır.  İnternational Society of Hair Restoration Surgery üyesi olan Dr. Emrah Cinik, hem Türkiye’de hem de dünyadaki en son teknolojileri ve yöntemleri başarıyla kliniğinde uygulamaktadır.

Dr. Emrah Cinik Saç Ekim Merkezi Fiyatları, 7000 – 12.000 TL arasında yer almaktadır. Tercih edilen saç ekim yöntemi, saç yapısı ve kafa derisi yapısı ile gerekli olan greft sayısı fiyat üzerinde doğrudan etkilidir.

Dr. Emrah Cinik Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres: Dikilitaş, Ayazmadere Caddesi Otim Binası No:4 Beşiktaş/İstanbul
 • Telefon: 0542 234 00 34
 • Web sitesi: www.emrahcinik.com

5. Esteword Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

Yeni nesil, hasta odaklı çalışmalar sunan Esteword Saç Ekim Merkezi %100 müşteri memnuniyeti ile en doğal ve en sıkı saç ekimini ortaya koyuyor. Merkez bünyesinde VIP saç ekimi, sedasyonlu saç ekimi işlemlerinin yanı sıra TDS saç ekimi gibi ekstra hizmetler de başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Klinik bünyesinde robotik teknolojilere yer verilerek ekim aşamalarında maksimum başarı şansı ortaya koyuyor. Bunun haricinde İstanbul’da kısa süreli gelenler için ya da ilk yıkama işlemi için kliniğe gelemeyecek olanlar için de yıkamasız saç ekimi yapılması ile sektörde ilk olmanın gururunu taşıyor.  

Esteworld saç ekim kliniğinde saç ekimi için fiyatlar 7000 – 10000 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Ancak klinik bünyesinde çok çeşitli yöntem sunulduğundan, yönteme göre kişiye teklif edilecek fiyat doğrudan etkilenecektir.

Esteword Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Kliniğin 3 tane merkezi bulunmakta olup merkez cerrahi kompleksinin bilgileri
 • Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:7 Üsküdar / İstanbul
 • Telefon: 0850 222 37 89
 • Web sitesi: www.esteworld.com

6. AHD Saç Ekim Merkezi Ve Fiyatları

Başarılı sağlık turizmi hizmetleri ile de adından söz ettiren Antalya’da yer alan AHD Saç Ekim Merkezi, saç ekim hizmetlerini Dr. Hakan Doğanay önderliğinde gerçekleştirmektedir. 2003 yılından bu yana hizmet sunmaya devam eden AHD saç ekim merkezi, doğal saç çizgisinin ortaya çıkarılması, fiyat / performans değerlendirmesi bakımından merkezi tercih edenlere mükemmel sonuçlar sunmakta ve doğru greft sayısının hesaplanmasıyla da ön plana çıkmaktadır.

AHD Saç Ekim Merkezi, hizmet vermeye başladığı günden bu yana her bir hastasından almış olduğu güzel yorumlar sayesinde İstanbul’da en iyi saç ekim merkezi yorumlar araştırmasında da karşınıza çıkıyor.

AHD Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

7. Dr. Serkan Aygın Saç Ekimi Merkezi ve Fiyatları

En iyi saç ekimi İstanbul Şişli’de hizmet veren Dr. Serkan Aygın Safir saç ekimi konusunda profesyonel olarak bilinmektedir. Saç ekim işlemlerinde dileyen tamamen ağrısız gerçekleşebilen Sedasyonlu Saç Ekimi hizmetlerini seçebilir dilerse de Safir saç ekim teknolojisi ile maksimum dolgunluk ortaya çıkaran ekim gerçekleştirebilir. Serkan Aygın’dan randevu almak adına kliniğin resmi internet adresinde ki formu doldurmak yeterlidir.

Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi Fiyatları, gerçekleştirilen profesyonel hizmet çerçevesinde diğer kliniklere kıyasla daha yüksek ücrete sahip olduğu bilinmekte olup, FUE saç ekimi için 10.000 TL, DHI saç ekimi için 12.000 TL’dir. İhtiyacınız olan saç ekim yöntemi için doktorunuz ile karar verin.

Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres:  Merkez Mh. İstiklal Sk. No:11/A Key Plaza, Şişli – İstanbul/Türkiye
 • Telefon: +90555 100 40 40
 • Web sitesi: www.drserkanaygin.com

8. Cosmedica Saç Ekim Merkezi Ve Fiyatları

Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında adından ve başarılarından sıkça söz ettiren Cosmedica saç ekim merkezi aktif olarak safir bıçak teknolojisini saç ekim hizmetlerinde sunmaya devam ediyor. Tamamen ücretsiz sunulan muayenenin haricinde, merkezin 20.000’den fazla başarılı olan operasyonu bulunması onu bir adım öne taşıyor.  Cosmedica saç ekim merkezinden hemen randevu almak isterseniz resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Cosmedica Saç Ekim Merkezi bünyesinde uygulanan fiyatları 2021 senesi için 15.000 -20.000 TL aralığında değişmektedir. Geçtiğimiz seneye kıyaslandığında fiyatları artmış olsa da FUE yöntemi çeşitli inovasyonlar ile uygulanmaktadır.

Cosmedica Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres:  Beşyol Mahallesi, Akasya Sokak 34295, 2. Kat Küçükçekmece / İstanbul
 • Telefon: 0544 556 05 55
 • Web sitesi: https://cosmedica.com

9. Zekeriya Kul Saç Ekim Merkezi ve Fiyatları

Doğru saç ekim kliniği bulmak için yapılacaklar arasında yer alan en belirleyici kriterler arasında, kinikten daha önce hizmet almış olan kişilerden gelen geri bildirimleri incelemek yer alıyor. Geri bildirimler konusunda inceleme yaparken karşınıza çıkacak olan Zekeriya Kul Saç Ekim Merkezi, sahip olduğu dikkat çekici yorumlardan da görülebilir.

Ancak Zekeriya Kul’un konusunda bu kadar başarılı olmasını sağlayan FUE ve DHI yöntemlerini başarılı şekilde uyguluyor oluşu. Zekeriya Kul, saç ekim işlemlerinde ortaya koyduğu doğal saç çizgisi ve minimum doku travması sayesinde hızlandırılmış iyileşme süreci sunmasıyla biliniyor. Merkezde yalnızca saç ekimi uygulamaları değil çeşitli estetik / plastik operasyonlar da kusursuz şekilde gerçekleştiriliyor.

Zekeriya Kul saç ekim merkezinde fiyatlar greft başı 1 Euro şeklindedir. Kişinin ihtiyacına uygun greft sayısı hesaplanarak ücret teklifi belirlenmektedir.

Zekeriya Kul Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres:  Teşvikiye mah. Hakkı Yeten Cad. No: 23 Kat 5 Daire 515 Vital Fulya Plaza Şişli- Fulya/İstanbul
 • Telefon: 0532 177 71 64
 • Mail adresi: info@drkul.com

10. Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Merkezi ve Fiyatları

En iyi saç ekim merkezi arayışında olanlar için Çankaya bölgesindeki Estetik ve Rekonstrüktif Uzmanı Dr. Muttalip Keser, 1998 senesinden bu yana kliniğinde başarılı saç ekim uygulamalarını gerçekleştirmeye devam etmektedir. Ücretsiz muayene randevusu almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. FUE tekniğini büyük bir profesyonellik doğrultusunda uygulayan Dr. Muttalip Keser, Ankara’da maksimum başarı ile en modern saç ekimini gerçekleştirmektedir.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekim Merkezi fiyatları Euro cinsindendir. Ortalama 2500 greftlik saç ekim uygulamasında, klinik yaklaşık olarak 8750 Euro ücret talep etmektedir.

Dr. Muttalip Keser Saç Ekimi Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres:  Çankaya Cad. 6/5 ANKARA Çankaya
 • Telefon: +90505 467 08 42
 • Mail adresi: info@drkeser.com

11. Ankara International Saç Ekimi Doç. Dr. Serdar GÖKREM

Doç. Dr. Serdar Gökrem’in yüksek oranda elde ettiği başarılı operasyonları dünyaca kabul görmektedir. Saç ekimi konusunda çok sayıda makalesi ünlü yabancı dergilerde yayınlanmıştır. 2011 senesinde doçent olan Serdar Gökrem, hem yurtiçinde hem de yurtdışında çok sayıda bilimsel makaleyi de kendisi kaleme almış. Özellikle saç ekiminde birey odaklı çalışarak yüksek başarı oranını da sürdürmektedir.

Dr. Serdar Gökrem Saç ekimi işlemlerinin fiyatları ise ortalama olarak 8.500 TL’den başlamaktadır.

Ankara International Saç Ekimi Doç. Dr. Serdar GÖKREM İletişim Bilgileri:

 • Adres: Kazım Özalp, Uğur Mumcu Cd. No:6, 06700 Çankaya/Ankara
 • Telefon: 0312 494 05 27

12. Clinic Hair Saç Ekimi Merkezi

Clinic Hair Saç Ekimi merkezi başarılı saç ekimi işlemlerini İzmir’de gerçekleştirmeye devam etmekterir. %100 hasta memnuniyetini kendisine prensip edinmiş olan Clinic Hair Saç Ekimi Merkezi, başarılı saç Sekimi merkezidir.

Saç ekimi işlemleri dışında, kaş ekimi ile mezoterapi alanında da bünyesinde hizmet veren Clinic Hair Saç Ekimi Merkezi, Güzide Cansu Bilgili tarafından kurulmuş bugünde başarılı şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir. Merkezde aynı zamanda saç aşısı da dâhil olmakla birlikte başarılı çalışmalara imza atıldığı görülmektedir.  

Clinic Hair Saç Ekimi Merkezi fiyatları 8.500 – 10.000 TL arası ihtiyaca ve tekniğe göre değişmektedir.

Clinic Hair Saç Ekimi Merkezi İletişim Bilgileri:

 • Adres: Adalet, 1586/3. Sk. No:13, 35530 Bayraklı/İzmir
 • Telefon: 0232 343 25 85

Saç Ekiminde İdeal Greft Sayısı Ne Kadar Olmalı?

Başarılı bir saç ekim işleminin gerçekleştirilmesinde tabi ki uygulanacak olan greft sayısı da önemli bir yere sahiptir. Hem greftlerin toplanacağı alanın özelliği hem de greftlerin ekilecek olan bölgeye ne sayıda ekileceği doğrudan saç ekim işleminin başarısını etkiler.

Peki, saç ekiminde ekilmesi gereken ideal greft sayısı nasıl belirlenir ya da ideal greft sayısı ne olmalıdır? Bu soru saç ekimi işlemi gerçekleştirmek isteyenlerin aklındaki ilk 5 içerisindedir.

Ancak saç ektirmek isteyen bir bireyin ne kadar greft sayısına ihtiyaç duyduğunu belirlemek yalnızca konunun uzmanları tarafından belirlenebilir. Çünkü greft sayısı bireyin mevcut saç yoğunluğuna, arzu ettiği saç sıklığına, saç köklerinin toplanacağı alanın durumuna göre çeşitli kriterlere göre belirlenmektedir.

Hatalı saç ekimi işlemi düzeltilebilir mi?

Hatalı saç ekimi ya da istenilen gibi olmayan saç ekimi işlemi, konunun uzmanları tarafından yine durumun ciddiyetine göre düzeltilebilmekte ya da bütün işlemlerin yine en baştan yapılması icap edebilmektedir.

Hatalı saç ekimi işleminde düzeltme işleminin nasıl olacağı ancak saç ekimi konusunda uzman doktorun muayenesi ile anlaşılmaktadır.

Ancak bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için iyi bir araştırma yapmak ve İstanbul’da saç ekimi gerçekleştirecekseniz eğer, İstanbul’da en iyi saç ekim merkezi yorumlar kısmını da araştırmalarınıza katmanız etkili olacaktır.

Saç ekimi yaptıracaklar nelere dikkat etmeli?

Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin özellikle dikkat etmesi gereken azı önemli noktalar bulunmakta olup, bu durumlara dikkat edilmesi ekim işleminden başarılı cevaplar alınmasında oldukça önemlidir. Bu doğrultuda saç ekimi yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken konular genel hatlarıyla şu şekildedir;

Saç ekimi merkezleri ve fiyatları hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştirmek ve saç ekim merkezine bu doğrultuda karar vermek. Konusunda uzman doktor ve tecrübeli ekiplerin yer aldığı saç ekim merkezi ile çalışarak, saçınıza en uygun teknik ile ekim yaptırmak. Saç ekimi gerçekleşmeden minimum 1 hafta üresince alkol içeren ürün tüketmemiş olmak. Saç ekimine gideceklerin, losyon, jöle, krem benzeri ürün kullanmaması istenir. Saç ekim işlemi sonrasında gelen ilk 3 ay saç dökülmesi durumu ile karşılaşılabileceği ve bunun doğal bir süreç olacağı bilinmeli ve bundan endişe duyulmamalıdır. Saç ekimi fiyatları için çok yüksek meblağlara çok daha iyi saç ekimi yapılacağı asla düşünülmemelidir. Saç ekim başarısının belirleyicisi fiyatı değildir. Saç ekimi işlemi için ihtiyaç duyulacak olan süre doktor tarafından size iletilecek olup, merak edilen sorular mutlaka sorulmalı ve cevapsız sorulara yer bırakılmamasına özen gösterilmelidir. Genel olarak bu konularak saç ekimi yaptıracak olanların dikkat etmesi saç ekim başarısı için önem teşkil etmektedir.

Saç ekimi ne zaman yapılmalıdır?

Saç ekimi işlemi için şu zaman yapılmalı gibi belli bir zaman sınırlaması bulunmamaktadır. Saç ekim işlemi, kıl köklerinin ortadan kalkması ile saç çıkması ihtimalinin ortadan kalkması halinde uygulanan önemli bir tedavidir. Bu nedenle de belli bir zaman beklemeye gerek duyulmaksızın, muayene olunarak her mevsim saç ekim işlemi gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır.

Ancak bahar aylarında saç ekim işlemlerinin gerçekleştirilmesinin daha avantajlı olduğu da zaman açısından bir sınır gerekiyorsa eğer söylenebilir.  Bunun nedeni ise, saç ekim işlemi tamamlanana dek kafa derisinin aşırı terlememesi gerekmektedir. Bir diğer durum ise gün ışığının kafa derisine doğrudan nüfuz etmesi de istenen bir durum değildir. Bu nedenle saç ekim işlemlerinin mümkünse bahar aylarında tercih edilmesi daha uygun görülmektedir. Ancak yine de her mevsim saç ekim işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Saç Ekimi Sonrasında saçlar hemen uzar mı?

Saç ekimi işlemi tamamlandıktan sonra saçların uzama süresi saç köklerinin iyileşmesi ile doğrudan alakalı olup, saç köklerinin iyileşmesi ile başlar. Yani ekilen saç köklerinden saç çıkması için, ilk olarak saç kökünün önce iyileşmesi gerekmektedir. Ardından yaklaşık olarak 3 ila 5 ay gibi bir süre zarfında saç kökleri bütünüyle iyileşmiş olur. Bu iyileşme ile birlikte de saçlarda uzama görülür. Ekim yapılan bölgenin iyileşmesinin sonrasında, saçlara uzamayı hızlandırmak adına doktor kontrolü ile bakım yağları uygulanabilir. Ancak iyileşme aşamasında, doktorun verdiği pomat ve antibiyotik haricinde hiçbir ilaç ya da ürünün kullanılmaması, kullanılması gerekli olan hallerde ise danışılması gerektiği unutulmamalıdır.

OKUMAYA DEVAM ET
29 Yorum

29 Comments

 1. Pingback: En İyi Saç Ektirme Merkezi ve Saç Ekim Yöntemleri

 2. Pingback: En İyi Saç Ektirme Yerlerinde Ekim Süreci Nasıl İşler? - Bilgi Portali

 3. Pingback: En iyi saç ekim merkezi ve saç ektirme fiyatları nedir?

 4. Pingback: Türkiye’deki Tüm Saç Ekim Merkezlerinin Güncel Fiyatları – Yorumları! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 5. Pingback: Gaziantep En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 6. Pingback: - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 7. Pingback: Bursa En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2021 Listesi - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 8. Pingback: Ankara En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları: Kullanıcı Yorumuna Göre Seçildi! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 9. Pingback: Niğde’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? Niğde Saç Ekimi Doktor Tavsiyesi Ve Yorumları! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 10. Pingback: Muş’un En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri? Muş Saç Ekim Maliyeti Ne Kadar? - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 11. Pingback: Giresun’un En İyi Saç Ekim Merkezi Hangisi? Giresun Saç Ekimi Güncel Fiyatları Ve En Önemli Ayrıntılar! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 12. Pingback: Edirne Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Edirne’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 13. Pingback: Çanakkale En İyi Saç Ekim Merkezleri, Ücretleri Ve Daha Fazlası! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 14. Pingback: Antalya Saç Ekim Merkezleri Fiyatları – En İyi Ekim Merkezleri 2021 Güncel Versiyon - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 15. Pingback: Adana En İyi Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – En İyiler Listesi! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 16. Pingback: Ağrı’nın En İyi Saç Ekim Merkezleri Neler? Ağrı’nın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktoru Kim? - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 17. Pingback: Yozgat En İyi Saç Ekimi Merkezleri – Fiyat İncelemesi 2021 - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 18. Pingback: Kırklareli’nde En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? Kırklareli Saç Ekimi Fiyatları ile! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 19. Pingback: Aksaray Saç Ekim Merkezleri İle Saçlarınızı Yeniden Kazanın! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 20. Pingback: Hakkari En İyi Saç Ekim Merkezleri – En Başarılı Klinikleri Keşfedin! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 21. Pingback: Rize Saç Ekimi Merkezleri – Ekim Fiyatları Rehberi! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 22. Pingback: Amasya’da En Başarılı Saç Ekim Merkezleri Rehberi! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 23. Pingback: Şırnak En İyi Saç Ekim Merkezleri Tam Liste 2021! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 24. Pingback: Osmaniye En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri? Adres Bilgileri ve Daha Fazlası - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 25. Pingback: Çorum En İyi Saç Ekim Merkezleri Listesi - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 26. Pingback: Konya Saç Ekim Merkezleri En İyiler Listesi – Saç Ektirme Fiyatları - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 27. Pingback: Kocaeli En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Saç Ekimi Fiyatları - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 28. Pingback: Isparta En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri? Isparta Saç Ekim Fiyatları ve Daha Fazlası! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

 29. Pingback: İzmir Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2021 Güncel Liste – Keşfedin! - Tüm Merkezlerin Saç Ektirme Fiyatları

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Saç Ekimi Fiyatları

Hakkari En İyi Saç Ekim Merkezleri – En Başarılı Klinikleri Keşfedin!

Saç ekimi merkezleri son yıllarda Türkiye’nin birçok şehrinde açılmaya başladı. Türkiye en iyi saç ekim merkezleri sayesinde dünyanın en önemli destinasyonlarından biri oldu. Hakkari saç ekimi merkezi ve klinikleri de doğal, güvenilir ve kalıcı sonuçlarıyla büyük bir rağbet görüyor. Ayrıca Van ve Şırnak gibi şehirlerden de Hakkari’yi tercih edenler oluyor. Hakkari saç ekimi fiyatları ve güvenilir prosedürleriyle Türkiye’nin en iyileri arasında olmak için önemli bir aday. İçeriğimizde Hakkari’nin en iyi saç ekim merkezleri ve fiyatları ile ilgili ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri? Haberimizi Okumak İçin Tıklayın!

Tüm Saç Ekim Merkezlerinin Detaylı Fiyatlarını Öğrenmek İçin Haberimize Tıklayın!

Hakkari Saç Ekimi Fiyatları Nedir?

Birkaç sene öncesine kadar Hakkari’de saç ekim merkezi bulunmuyordu. Ancak saç ekiminin kalıcı ve güvenilir sonuçlarıyla birlikte Hakkari’de de saç ekim merkezleri açılmaya başlandı. Üstelik Türkiye’nin pek çok şehrine göre Hakkari saç ekimi fiyatları ile de cazip şehirlerden biri olmuştur. Hakkari saç ekim merkezleri ve ücretleri aşağıda yer alıyor:

Yüksekova Rana Saç Ekim Merkezi

Hakkari’nin ilk saç ekim merkezi olan Rana Saç Ekim Merkezi, bölgenin en fazla tercih edilen kliniklerinden biri oldu. Saç ekiminde FUE yöntemini kullanan klinik, danışanlarına en iyi hizmeti sağlamak için saç güçlendirme alanında da hizmet veriyor. Uzman estetisyenler tarafından gerçekleştirilen saç ekimi operasyonları ile yüzlerce kişi doğal ve gür saçlara sahip olmaktadır.

Yüksekova Rana, Hakkari saç ekim fiyatları 4500 TL’den başlayarak 8500 TL’ye kadar yükseliyor. Saç ekimi sonrası yapılacak işlemler, greft sayısı vb. faktörler fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ayrıca tüm işlemler maksimum sterilizasyon sağlanan alanlarda yapılıyor.

 • Adres: Yeşildere Mah. Nedim Zeydan Cad. Soryan City İş Merkezi Yüksekova/Hakkari
 • Telefon Numarası:  (0438) 351 08 09

Art Estetik – Hakkari Saç Ekim Merkezi

Hakkari’nin en iyi saç ekim merkezi seçeneklerinden biri de Art Estetik – Saç Ekim Kliniği’dir. Art Estetik, Yüksekova’da 2004 yılından beri hizmet veriyor. Son yıllardaysa güvenilir saç ekimi yöntemleriyle sağlıklı bir prosedür uygulamaktadır. Aynı zamanda Art Estetik, Whatsapp’tan gönderilen fotoğraflar için de online saç analizi yapıyor. Bu sayede saç ekimi yaptırmak isteyen ancak uygun olup olmadığını merak eden kişiler dakikalar içinde uzmandan cevap alabiliyor.

Art Estetik – Hakkari saç ekimi ücretleri 4000 – 9000 TL aralığında farklılık göstermektedir. Whatsapp’tan fotoğraf göndererek saçlarınız için en iyi ekim fiyatını alabilirsiniz.

Hakkari Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları Nedir?

Hakkari saç ekimi merkezleri, uzun yıllardır gerçekleştirdikleri operasyonlarla yüksek oranda başarı sağlamaktadır. Ayrıca hem erkekler hem de kadınlar için farklı yöntemlerle saç tedavileri de uygulanıyor. Hakkari saç ekimi yaptıranların yorumları büyük bir memnuniyet içerirken merkezin hizmeti de görüşleri etkiliyor. Merkezlerde sağlanan konfor, sürekli bilgi ve iletişim vb. hizmetler sayesinde Hakkari’de saç ekimi yaptıranlar sonuçtan önce memnun olabiliyor. Yaklaşık 5 – 6 ay sonra ise saç ekimi işlemi ile ilgili gerçek sonuçlar ortaya çıkıyor ve ömür boyu doğal saçlara sahip olunuyor.

Hakkari saç ekim fiyatları ve doktor tavsiyesi ile ilgili ayrıntılı bilgi edinin!

Hakkari Saç Ekimi Fiyatları

Yüksek bir nüfusa sahip olan Hakkari, saç ekim merkezleri ile ilgili az sayıda bir seçenek sunuyor. Dolayısıyla Hakkari’de yaşayan ancak diğer şehirleri tercih eden binlerce kişi de bulunmaktadır. Hakkari ve Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezlerini inceleyerek ömür boyu doğal saçlara sahip olabilirsiniz.

Doğru bir tedavi planlamasını ancak muayene ile doktor gerçekleştirebilir. Bu sitede yer alan yazılar; öneri, tavsiye ya da yönlendirme içermemektedir. Firmalar listelenirken karışık şekilde oluşturulmuştur. Bu firmalar dışında da çok iyi firmalar bulunmaktadır. Yazılar hakkında bilgi almak, şikayet, öneri ve tavsiyeler için mail ile iletişime geçmenizi rica ederiz. İletişim için yazar@sacektirmefiyatlari.com mail adresiyle iletişime geçin. Sizlere en kısa zamanda dönüş sağlayacağız.

OKUMAYA DEVAM ET

Saç Ekimi Fiyatları

Türkiye’deki Tüm Saç Ekim Merkezlerinin Güncel Fiyatları – Yorumları!

Saç ekim endüstrisi, Türkiye’de sağlık turizmi bakımından en gelişmiş sektörlerden biridir. İstanbul ve diğer büyük şehirlerde çok sayıda klinik, ziyaretçilerine en güçlü, modern ve alanında uzman hizmetleri verebilmek adına yoğun olarak çalışmaktadır. Günümüzde başarısı dünya çapında kanıtlanmış FUE, Safir FUE, DHI gibi çok sayıda yöntem, bu kliniklerde alanında uzman doktor ve teknisyenler tarafından özenle uygulanmaktadır. En başarılı saç ekim merkezlerinin ise güncel fiyatları belirli kriterlere göre değişiklik göstermektedir.

saç ekim merkezleri fiyatları

Türkiye genelinde saç ekim merkezlerinin güncel fiyatlarını etkileyen faktörler aşağıdaki gibidir:

 1. Ekim yapılacak greft sayısı
 2. Tercih edilen saç ekim yöntemi
 3. Tercih edilen saç ekim merkezinin konumu
 4. Tercih edilen saç ekim merkezinin yararlandığı teknolojiler, klinik ortamı ve kliniğin genel prestiji
 5. Ekim sırasında, öncesinde ve sonrasında yararlanılacak alternatif terapiler ya da fiyata dahil diğer hizmetler

İstanbul’daki En İyi Saç Ekim Merkezi Hangisi? Haberimizi Okumak İçin Tıklayın

Eğer siz de bambaşka bir görünüme kavuşmak için hijyenik, çok sayıda olumlu referansa sahip klinikleri arıyor, bu kliniklerin fiyatlarını karşılaştırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. İçeriğin devamında çok sayıda klinik göreceksiniz.

İstanbul Saç Ekimi Klinikleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Este Favor Saç Ekimi Merkezi        5000 – 10.000 TL
Arenamed Hair Saç Ekim Merkezi Serkan Aydın4000 – 12.000 TL
Asmed Saç Ekim Merkezi Koray Erdoğan15.000 – 35.000 TL
İstanbul Hair Center Saç Ekim Merkezi7000 – 12.000 TL
Gür Saç Ekim Merkezi 4000 – 10.000 TL
Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi4000 – 8000 TL
Mega Hairtrans Saç Ekim Merkezi6000 – 11.000 TL
Transmed Saç Ekim Merkezi6000 – 10.000 TL
Anatolia Saç Ekim Merkezi4000 – 9000 TL
Emphair Saç Ekim Merkezi6000 – 12.000 TL
Aslı Tarcan Saç Ekim Merkezi7000 – 13.000 TL
Medicaleste Saç Ekim Merkezi8000 – 12.0000 TL
Songül Alcı Saç Ekim Merkezi5000 – 13.000 TL

Ankara Saç Ekimi Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Ankara International Saç Ekim Merkezi7000 – 14.000 TL
Dr. Hikmet Karayel Saç Ekim Merkezi4000 – 12.000 TL
Esteanka Saç Ekim Merkezi4000 – 8000 TL
Fatih Öktem Saç Ekim Merkezi6000 – 13.000 TL
Fehmi Arman Saç Ekim Merkezi9000 – 17.000 TL
Kon Hair Saç Ekim Merkezi4000 – 9000 TL
Naturel Hair Saç Ekim Merkezi6000 – 10.000 TL

İzmir Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Ufuk Bilkay Saç Ekim Merkezi6000 – 11.000 TL
Rotalife Saç Ekim Merkezi5000 – 9000 TL
Medical Hair Saç Ekim Merkezi4000 – 8000 TL
Ento Saç Ekim Merkezi4000 – 9000 TL
Naturel Saç Ekim Merkezi6000 – 9000 TL
Serena Polikliniği Saç Ekim Merkezi4000 – 7000 TL
Su Saç Ekim Merkezi3000 – 8000 TL
Clinic Hair Saç Ekim Merkezi5000 – 11.000 TL
Özel Gazi Hastanesi Saç Ekim Merkezi4000 – 7000 TL

Antalya Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
A Plas Estetik Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL
New Hairline Saç Ekim Merkezi3000 – 6000 TL
Mediface Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL
Icefue Saç Ekim Merkezi4000 – 9000 TL
Hair Med Saç Ekim Merkezi4000 – 7000 TL
Estetik Hair Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL
DK Hair Klinik Saç Ekim Merkezi4000 – 8000 TL

Bursa Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Esteticare Saç Ekim Merkezi3000 – 9000 TL
Estetik International Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL
Murat Küçüktaş Saç Ekim Merkezi4000 – 8000 TL
Burtom Saç Ekim Merkezi4000 – 7000 TL
Ali Tufan Soydan Saç Ekim Merkezi3000 – 8000 TL
Ali Tuncer Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL

Eskişehir Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Esen Karakaya Saç Ekim Merkezi3000 – 8000 TL
Metlana Saç Ekim Merkezi3000 – 8000 TL
Ümit Hastanesi Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL

Adana Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Adana Saç Ekim Merkezi            2500 – 5000 TL
Murat Keskin Saç Ekim Merkezi3000 – 6000 TL
Güney Estetik Cerrahi Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL
Estemoda Saç Ekim Merkezi2000 – 6000 TL

Kayseri Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Ahmet Tektaş Hair Clinic Saç Ekim Merkezi4000 – 9000 TL
Simetri Estetik Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL
So-Ep Saç Ekim Merkezi Kayseri4000 – 9000 TL
Can Hair Saç Ekim Merkezi Kayseri3000 – 8000 TL
Onest Clinic Saç Ekim Merkez3000 – 7000 TL

Diyarbakır Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Amed Hair Saç Ekim Merkezi3000 – 6000 TL
Burhan Özalp Saç Ekim Merkezi4000 – 9000 TL

Konya Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
KonyaMed Klinik Saç Ekim Merkezi3500 – 7000 TL
Medova Estetik Saç Ekim Merkezi3000 – 8000 TL
FTM Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL
Life Hair Clinic Saç Ekim Merkezi4000 – 6000 TL
Konya Estetik Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL

Samsun Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Dr. Umut Tuncel Samsun3000 – 6000 TL
Op. Dr. Halit Urgan Samsun Saç Ekimi4000 – 7000 TL
FBM Lazer Estetik Plastik Cerrahi Kliniği Samsun3000 – 8000 TL

Muğla Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Reha Özlü Dermatoloji Klinik Muğla4000 – 8000 TL
Op. Dr. Mahmut Sunay Klinik Muğla3000 – 9000 TL
Bodrum Estetik Hair Muğla Saç Ekimi4000 – 8000 TL

Mersin Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Volkan Beden Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL
Mersin Saç Ekim Merkezi2500 – 6000 TL
Mersin Sistem Saç Ekim Merkezi2000 – 6000 TL
Vasfi Çelik Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL

Kocaeli Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Yasin Ünal Saç Ekim Merkezi4000 – 8000 TL
Medicalpark Saç Ekim Merkezi3000 – 7000 TL
RST Aesthetic Saç Ekim Merkezi3000 – 5000 TL
İlgi Dinçok Saç Ekim Merkezi3000 – 6000 TL

Trabzon Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Estetik Plus + Trabzon Saç Ekimi3000 – 8000 TL
Op. Dr. Muhammed Erkan Trabzon4000 – 10.000 TL
Naturel Saç Ekim Merkezi Trabzon4000 – 9000 TL
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çapar Estetik6000 – 13.000 TL

Gaziantep Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Özel Akademi Saç Ekim Merkezi Gaziantep3000 – 5000 TL
Plus Estetik ve Güzellik Saç Ekim Merkezi Gaziantep3000 – 8000 TL
Deva Hastanesi Saç Ekim Merkezi4000 – 7000 TL
Duru Saç Ekim Merkezi Gaziantep3000 – 6000 TL

Tekirdağ Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları – 2021 Güncel Liste

Klinik AdıSaç Ekim Fiyatları
Mustafa Kurt Tekirdağ Saç Ekimi4000 – 7000 TL
Çorlu Vatan Hastanesi Tekirdağ3000 – 8000 TL
Op. Dr. L. Murat Deniz Tekirdağ4000 – 9000 TL

Türkiye Saç Ekim Klinikleri ve Fiyatları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Yukarıda Türkiye’de en popüler olan kliniklerin kentlere göre kategorizasyonunu ve her birinin hizmet fiyatı aralığını incelediniz. Türkiye’de en iyi hizmeti almak için şehir değiştirebilir, kliniğin varsa sağlık turizmi, konaklama ya da havaalanı transfer hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Web sitemizde bulunan şehir şehir en iyi saç ekim klinikleri içeriklerine göz atarak kliniklerin öne çıkan özelliklerini ya da iletişim bilgilerini de görebilirsiniz.

Sizin için sık sorulan birkaç soruya yanıt verdik. Eğer aradığınız sorunun yanıtını bulamazsanız diğer içeriklerimize göz atın ya da bizimle iletişime geçin.

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri nerede?

Saç ekim merkezi popülaritesi ve klinik sayısı bakımından birinci olan kentin İstanbul olduğunu söylemek mümkün. Ne var ki, İzmir, Antalya, Ankara, Bursa gibi kentler de hem yurt dışından hem de yurt içinden çok sayıda hastayı ağırlıyor. Kliniklerin ve fiyatlarının adil olup olmadığını anlamak için web sitelerini gezinin ya da öncesi – sonrası fotoğraflarına göz atın.

Saç ekimi yaptırdıktan sonra nelere dikkat edilmeli?

Ekim sonrasında doktorunuzun verdiği merhem ya da takviye gıdalar dışında hiçbir şeyi profesyonel fikri almadan kullanmamanız oldukça önemlidir. Ekim yaptırdıktan sonra gerçekleşecek olan şok dökülme seansını da sorunsuz olarak atlatabilmek için kafanızı kaşımayın ya da yara kabuklarını soymaya çalışmayın.

Saç ekimi ağrılı mı?

Yeni nesil anestezi teknolojileri sayesinde saç ekimi tamamen ağrısız olarak gerçekleşebilmektedir. Sedasyonlu Saç Ekimi ya da Soft FUE adı verilen yöntemin detaylarını incelemeyi unutmayın.

OKUMAYA DEVAM ET

Faydalı Bilgiler

Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi Yorum ve Fiyatları

1976 yılında Sakarya doğan Dr.Ufuk Alatekin ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra, 1995 yılında mezun olduğu Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine devam etti. 2001 mezuniyetinden sonra medikal estetik üzerine eğitim almak için Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) devam etmeye karar verdi.

Birleşik Krallık’ta yerel bir tıp fakültesinde “Amerikan Estetik Tıp Akademisi / Medikal Estetik” bölümünü başarıyla tamamladıktan sonra Londra Harley Estetik’te eğitimine devam etti. Ertesi yıl, Amerikan Estetik Tıp Akademisi’nde saç ekimi eğitimini tamamlamak için Amerika Birleşik Devletleri’ne döndü.

Dr. Ufuk Alatekin ülkede ihtisasını tamamlamadan önce Greifswald Üniversitesi’nde eğitim aldı. Doktor, 2013 yılında kendi kliniği olan Doktorlar Kliniği’ni kurduğundan bu yana, tıptaki gelişmelere uygun olarak, yaşam boyu eğitim anlayışına göre çalışmalarını sürdürmüş ve giderek büyüyen kliniğinde birçok başarıya imza atmıştır.

Klinik ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Dr. Ufuk Alatekin hakkında sıklıkla sorulan sorular aşağıdaki gibidir.

 • Ekimi kim yapıyor: Dr. Ufuk Alatekin
 • Saç analizi ücretsiz mi: Evet
 • İşlemin gerçekleştiği yer: Hastane
 • Klinik güvenilir mi: Evet
 • Uygulanan Teknikler: FUE, DHI ve kök hücre
 • Saç Ekim Sonuçları Yoğunluğu: %85 ve üzeri
 • En Çok Talep Edilen Ülkeler: Türkiye, Almanya, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri,
 • Genel Memnuniyet: %98 ve üzeri, başarılı
 • Greft Sayısı ve Yoğunluk: Maksimum greft

Dr. Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi Tavsiyeleri ve Şikayetleri

Dr. Ufuk Alatekin ile ilgili bazı yorumlara aşağıda yer verilmiştir. Doktor ve yaptığı saç ekimi işlemleri hakkında oldukça az sayıda fakat tamamı olumlu olan yorumlar bulunduğunu belirmek isteriz.

Olumlu Yorumlar:

 

Dr. Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi Fiyatları

Genel olarak 3000-20000TL arasında olan saç ekimi fiyatları kişiden kişiye ve tedavinin yoğunluğuna göre değişmektedir. Doğru bir fiyat için Dr. Ufuk Alatekin’den konsültasyon randevusu almanız gerekmektedir.

Dr. Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi Öncesi ve Sonrası Fotoğrafları

Dr.Ufuk Alatekin’in gerçekleştirdiği saç ekim işlemlerine dair fotoğraflar internette bulunmamaktadır. Bu hasta-doktor mahremiyetine istinaden doktorun prensipleriyle ilgili olabilir. Daha fazla öncesi sonrası fotoğrafı için aşağıdaki iletişim bilgilerinden doktora ulaşabilirsiniz.

Dr. Ufuk Alatekin Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden Dr. Ufuk Alatekin’e ulaşabilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/drufukalatekin/?hl=tr

Website: https://www.ufukalatekin.com/

Telefon 1:+90 (212) 232 11 22

Telefon 2:+90 (532) 175 57 31

Bu yazı tavsiye vermek amacıyla yazılmamıştır. Lütfen detaylı araştırma yapınız.

OKUMAYA DEVAM ET

Popüler