Saç Ekimi Merkezleri

İzmir Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları 2021 Güncel Liste – Keşfedin!

Türkiye’nin saç ekim işlemleri için de sıklıkla ziyaret edilen kentlerinden biri olan İzmir, bünyesinde çok sayıda saç ekim kliniği barındırıyor. Bu klinikler, rekabetçi fiyatları, sundukları yüksek tutunma oranları ve elbette vaat ettikleri kalıcılık ile öne çıkıyor. İzmir saç ekim merkezleri araştırmasını sizler için yaptık. Bu araştırmada, İzmir saç ekimi yaptıranların yorumları ve doktor incelemelerini göz önünde bulundurduk. Siz de görünümünüzü baştan aşağı yeniden yaratacak bir klinik bulmak için haberimizin devamına göz atabilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri Hangileri? Haberimizi Okumak İçin Tıklayın!

Tüm Saç Ekim Merkezlerinin Detaylı Fiyatlarını Öğrenmek İçin Haberimize Tıklayın!

İzmir Saç Ekim Merkezleri – En İyi ve Yüksek Puanlı Klinikler

İzmir saç ekim merkezleri araştırması yaptığınızda karşınıza 20’den fazla kliniğin çıkacağını fark edeceksiniz. Bunlar arasında inovatif, başarılı ve hastalarının sorunları olduğunda onlara destek olan bir klinik bulmak ilk bakışta zor olabilir. Sizler için bunları derledik!

Ufuk Bilkay Saç Ekim Merkezi İzmir

İzmir en iyi saç ekim doktorları arasında gösterilen Ufuk Bilkay, şu ana kadar 13 binden fazla ekim gerçekleştirmiş bir uzmandır. Ufuk Bilkay, aynı zamanda profesör olması ile pek çok hastaya ekstra güven veriyor. Ekim sırasında işlemlerin tamamı, gerekli hukuki düzenlemelerin de koruması altında Birkay eşliğinde gerçekleşmektedir. Estetik Cerrahi Uzmanı Birkay, ekim süreçlerinin yanı sıra bu tedavilerin etkilerini güçlendiren PRP tedavilerini de hastalarına sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve doktorunuzdan analiz talep etmek için merkezin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Klinik İzmir’in oldukça merkezi bir bölgesinde, Alsancak’ta bulunduğundan, ulaşım oldukça kolay olmaktadır.

  • Adres: Cumhuriyet Blv No: 135 Adil Bey Apt. K: 6 D: 11 Alsancak / İzmir / TURKEY
  • Telefon: 0532 426 84 27

Rotalife Saç Ekim Merkezi İzmir

İzmir’in şehir dışı ya da diğer ülkelerden de sıklıkla hasta kabul eden popüler saç ekim merkezi Rotalife, hastalara 20 yıllık deneyimin verdiği profesyonellik ile hizmet sunmaktadır. Kliniğin İstanbul ve Antalya’da da şubelerinin olması, hastalar için ekstra bir güven faktörü haline gelebiliyor. Hastalar burada yalnızca saç ekimi değil, sakal ve bıyık ekimi de gerçekleştirebilmektedir. Rotalife, FUE Smart Slit yönteminden yararlanarak doku hasarını minimize eden, daha sık greft ekimi mümkün kılan tedaviler gerçekleştirmektedir. Seyrek ve şekilsiz saç, sakal yapılarını tamamen ortadan kaldıran yeni nesil klinikten hemen randevu alın.

  • Adres: Kültür Mah. Nevvar Salih İşgören Sok. No: 1 Alsancak/İZMİR
  • Telefon: 0533 161 84 78

Medical Hair Saç Ekim Merkezi İzmir

FUE ve DHI tekniklerini büyük bir profesyonellik ile uygulamayı başaran Medical Hair, modern bir hastane ortamında maksimum oranda sterilize edilmiş ameliyathaneler ile ekim işlemini gerçekleştirmektedir. Geri dönüş ve tutunma oranı bakımından yüzde 99’a varan değerlerden söz eden klinik, 5.000 TL ile 11.000 TL arasında bir fiyatla ekimi tamamlayabiliyor.

  • Adres: Ali Çetinkaya Bulvarı No: 35 K: 3 D: 5 Alsancak/İZMİR
  • Telefon: (0232) 465 15 45

İzmir Saç Ekim Klinikleri Yorumları Nereden Bulunabilir?

İzmir’de saç ektirenlerin yorumlarını bulabilmek için saç ekim forum sitelerine ya da Google üzerinden kliniklerin hesaplarına gelen yorumlara bakabilirsiniz. Buradaki yorumlar kliniğin performansı ile ilgili oldukça önemli bilgiler verecektir. İzmir saç ekimi klinikleri yorumlarına bakarak sizlere üç klinik gösterdik.

Doğru bir tedavi planlamasını ancak muayene ile doktor gerçekleştirebilir. Bu sitede yer alan yazılar; öneri, tavsiye ya da yönlendirme içermemektedir. Firmalar listelenirken karışık şekilde oluşturulmuştur. Bu firmalar dışında da çok iyi firmalar bulunmaktadır. Yazılar hakkında bilgi almak, şikayet, öneri ve tavsiyeler için mail ile iletişime geçmenizi rica ederiz. İletişim için yazar@sacektirmefiyatlari.com mail adresiyle iletişime geçin. Sizlere en kısa zamanda dönüş sağlayacağız.

Bir önceki yazımız olan Bitlis Saç Ekim Merkezleri Ve Güncel Fiyatları Nedir? başlıklı makalemizde bitlis saç ekimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Exit mobile version